sport

Bally Sports Sun, Tampa Bay Rays Açılış Günü yayın planlarını duyurdu

Rays’ın yeni ağ evi Tropicana Field’ı görücüye çıkarıyor
Canlı yayın, saat 2’de özel bir oyun öncesi gösteri ile eyalet çapında başlar
Rays oyuncuları ve yöneticileriyle röportajları içeren altı bağlantılı haber yayın ekibi

TAMPA, Fla. – Tampa Bay Rays’in yeni ağ evi Bally Sports Sun, 9 Nisan Cuma günü Rays karşılaşması öncesinde New York Yankees’e karşı Açılış Günü yayın iyileştirmelerini duyurdu. özel, bir saatlik “Rays Live” Tropicana Field’dan oyun öncesi gösteri. Altı kişilik bir yayın ekibi, Rays yayıncıları olarak gün boyunca kapsamlı analizler sağlayacaktır. Dewayne Eyaleti, Brian Anderson, Tricia Whitaker, Doug Waechter, Rich Hollenberg ve Orestes Destrade Tampa Bay’in sezonun ilk iç sahasında oynamaya hazırlanın.

İzleyen taraftarlar, takımın ve koçluk personelinin geleneksel tanıtımları da dahil olmak üzere sahadaki tüm oyun öncesi şenlikleri kapsamlı bir şekilde izleyecekler. İzleyiciler, Rays’ın Amerikan Doğu Ligi ve Amerikan Ligi Şampiyonu pankartlarını yükselttiğini izlemek için erken ayarlamak isteyecekler. Ayrıca Whitaker, Rays oyuncuları ile oyun öncesi ve oyun içi görüşmeler yapacak. Son olarak, dijital muhabir / sunucu Kailey Mizelle sürahi ile özel bire bir röportaj paylaşacak Ryan Yarbrough açık @Filmdenkare Twitter’da ve @kafadergisi Instagram’da.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN MEDYA İLETİŞİMİ:

Bally Sports Florida: Eric Esteban, (954) 375-3634, helloflorida@ballysports.com

BALLY SPORTS FLORIDA / BALLY SPORTS SUN HAKKINDA

Bally Sports Florida ve Bally Sports Sun, Orlando Magic, Miami HEAT, Tampa Bay Rays, Miami Marlins, Tampa Bay Lightning ve Florida Panthers için yerel destinasyonlardır. Bally Sports Florida ve Bally Sports Sun birlikte, piyasadaki diğer ağ veya yayın sistemlerinden daha fazla canlı, yerel spor programı sunuyor. Sunshine Eyaleti genelinde spor tutkunlarına hizmet veren bölgesel ağlar, yıl boyunca 700’den fazla canlı spor etkinliği ve 300’ün üzerinde stüdyo tabanlı ve orijinal program üretmek için bir araya geliyor. Bally Sports Florida ve Bally Sports Sun, hedef kitlelerimizle etkileşim kurarak ve Florida’nın memleketindeki spor takımlarının ödüllü TV, dijital ve yayın akışını sunarak hizmet verdiğimiz topluluklarda olumlu bir etki yaratmaya kararlıdır.

READ  Jason Preston, Ohio'nun mutsuz galibiyetinden bahsediyor, Cinderella koşusunun bir sonraki adımını önizliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir