Basketbol

Boston Celtics, Golden State Warriors’ı geride bıraktı, 111-107

Chase Center – 2 Şubat 2021, The Boston Celtics San Francisco’da beş maçlık batı kıyısı yolculuğuna altın Devlet savaşçıları elindeki dar bir yenilgiden sonra Lakers 3 gün önce. Hem Marcus Smart hem de çaylak Payton Pritchard oyunda kaldıkça, Boston oyuna çok kısa bir koruma stoğu ile başlayacaktı. altın Devlet savaşçıları

1.çeyrek:

Golden State, 3 Steph Curry üçlüsünün ardından gerçekten hızlı bir başlangıç ​​yaptı ve Kelly Oubre Jr, Brad Stevens olayları konuşmak için mola vermeden önce Warriors için ilk 3 şutunu attı. Kemba Walker, Boston yedinci sıradaki Batılı konferans takımını takip ederken, Boston için 9 puan yayınlayarak kısa süre sonra işleri sabit tutacaktı. Curry çeyreğin 12 dakikasında 6-10 şut ve 17 sayı ile gülünçtü.

Genç yıldızlarımız için sessiz bir çeyrekte Jayson Tatum 6 puana sahipken, Jaylen Brown bu çeyrekte sadece 2 puana sahipti. Boston’un savunma mücadeleleri, maça Savaşçılar sahadan% 63’lük bir beyaz sıcak vurdu. Golden State, 14 yapılan basketle bağlantı kuracak ve 12 asist ile 11, 35-24 yükselen yarışmaya başlayacaktı.

2. Çeyrek:

Eski Celtic Brad Wanamaker, bahşişten önce eski takım arkadaşlarını selamladı ve 2. çeyrekte, büyük adam Paschall de Golden State’e koşarken, çaylak James Wiseman (bilek) Warriors gibi dizinin dışında kalacaktı. sadece 11 oyuncu giyin.

Boston, yedek kulübesinde Steph Curry ile 4’e geri dönerken, kısa bir koşuyu kıvılcımlamak için belirli bir 2 sayı bloke ederek Daniel Theis’in arkasında D’yi yükseltti.

Büyük adam Boston için bir üçlü ile desteklediği için Daniel her iki tarafta da yapıyordu. Daha sonra JT, Juan Toscano-Anderson’ın üçünü aştı ve Boston 13-1 koşusu ile gecenin ilk liderliğini ele geçirdi ve iki takım 52’de kilitli devre arası arasına girecekti.

READ  İç gelişme, kısa vadeli memnuniyetten daha fazla getiri sağlayacak

3. Çeyrek:

Boston, ikinci çeyrekte bıraktıkları ivmeyi sürdürecek, Jayson Tatum anahtarın tepesinden üç kat attı ve JB, trafikte iç skorda koştu. Warriors forvet dördüncü faulünü alırken Kemba Walker bir Kelly Oubre hücumunu tahmin etmek ve çizmek için yana kaydı.

Boston, savunma sıralamasında ligde 12. oyuna girdi ve ikinci yarıda maçın kasvetli açılışının ardından gerçekten kilitlendi. Üçüncüsünün ortasında, C’nin baskısı Golden State, 9 top kaybına neden olurken, Kevin Looney sakatlanırken ribaund savaşını 31-23 kapsamlı bir şekilde kazandı.

Bununla birlikte, gerçek Boston üçüncü çeyrek tarzında, Celtics, Golden State’in çeyreğin sonlarında Juan Toscano-Anderson’ın koşuşturma oyunlarının ardında geri dönmesine izin verecekti. Warriors kanadı müthişti ve ev sahibi takım için oyunu etkiledi. Forma doğru, Steph Curry derinden sıcak kalacak ve Warriors maçı 83’e eşitlemek için geri dönerken yedinci üçlüsünü kaydedecekti. Grant Williams, Boston için ölmekte olan mallarda ve çeyrekte olduğu gibi akşamın ikinci üçünde duruş gösterdi 86-85 sonu.

4. Çeyrek:

Celtics dördüncüyü Tatum, Teague, Williams, Thompson ve Green ile açacak ve bu birim Warriors’ın kendi tükenmiş ikinci birliğine karşı mücadele edecek. Brad Stevens, Jaylen Brown ve Kemba Walker’ı Boston’a giden bir şey, herhangi bir şey elde etmeye yardım etmek için sekiz dakika işaretine geri götürecekti.

Her iki takım da beşinci dakika işaretine kadar kovalar takas ettiğinden hiçbir takım ayrım yaratamadı. Grant Williams’ın Kelly Oubre Jr smaç girişimine parlak bir blok, ziyaretçiler çok önemli bir sekiz sayılık liderlik alıp biraz ayrılık yaratırken Celtics’i harekete geçirecekti. Jaylen Brown’ın C’ler dışarıda ve kaçarken yaptığı sert bir darbe, Warriors’ın ruhlarını yıkacak ve Boston 15-2’lik bir koşuya çıkacaktı.

Steph Curry (38 sayı, 8 asist), Golden State’i şaşırtıcı bir ters vuruşla geri döndü ve Grant Williams’ı dengede yakalayıp anahtarın tepesinde izole ettiği için çok önemli üç serbest atış yaptı. Boston yine bir başka maçta dikkatsizdi ve bir dakika kala yine tek bir topa sahip olma oyunu olduğu için liderliği korumak için mücadele etti.

READ  Hayranları olmayan Celtics oyunları nasıldır?

Boston, çift rakamlarla kaydedilen beş Celtics olarak puanlamadaki yükü paylaşacaktı. Jayson Tatum 27 sayı 9 ribaund ile bitirirken, Kemba Walker 19 sayı, 7 ribaund ve 5 asistle bitirirken Brown 18 sayı ve 10 ribaund ile double double yaptı. Grant Williams yedek kulübesinde 15 sayı attı ve Tristan Thompson, daha küçük Warriors karşısında 13 sayı ve 8 ribaund elde etti.

Celtics, yarın akşam batı kıyısı yolculuğuna devam ederken Sacramento ile karşı karşıya gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir