Basketbol

Celtics PRIDE podcast’i: CelticsBlog’dan Adam Spinella NBA Draftının ön izlemesini yapıyor

Bu podcast bölümü, draft bağımlıları ve Celtics’in 45. sıradaki seçeneklerine aşina olmak isteyenler içindir – yaklaşan ikinci raundun ortasında NBA Draftı 29 Temmuz Perşembe günü. Adam ve Josh Motenko’ya CelticsBlog’un taslak kapsamını yöneten ve kendi blogunda etkileyici bir taslak video içeriği yayınlayan özel konuk Adam Spinella katıldı. YouTube kanalı geç.

Celtics’in draft için nelere ihtiyacı var? Sadece ikinci turda bir seçimle bunlardan herhangi birini yerine getirebilirler mi? Adam Spinella ve Josh Motenko, Brad Stevens ve Celtics ekibinin ikinci turun başında gerçekçi olarak kimin düşebileceğine göre seçmelerini istedikleri en iyi oyuncularını vererek ileri geri gidiyorlar.

Bu podcast, kalbin zayıflığı için değil. Sadece gerçek draftnikler için… ve Celtics hayranları için de! Dikkatli olun. Dinlerken YouTube’u açın, böylece her iki listedeki 1 numaralı adamdan başlayarak bu listedeki isimlere bir yüz ve oyun koyabilirsiniz: VillanovaJeremiah Robinson-Earl.

Houston Üniversitesi’nden Quentin Grimes, Alabama’dan Herb Jones ve daha pek çoğu gibi diğer uyuyanların uyumunu bozuyorlar. Ardından, Antrenör Josh, Coach Spins’e, hala bazı avantajları olabilecek diğer potansiyel adaylardan bazıları ve bu yılın taslağını benzersiz kılan bazı diğer isimler ve temalar hakkında bazı hızlı sorular soruyor.

CelticsBlog podcast beslemesine puan vermeyi, incelemeyi ve abone olmayı unutmayın (“Celtics PRIDE” biziz) ve bizi Twitter’da takip edin @celticspridepod. bir @celticsblog altında.

Ana bilgisayarlar: Adam Motoenko, Josh Motoenko (@coachmotenko) ve Mike Minkoff (@mikeminkoffnba)

E-posta: celticspridepodcast@gmail.com adresinde

Celtics PRIDE Podcast’i hakkında: Yardımcı sunucular Adam Motenko, tek yumurta ikizi Josh Motenko ve arkadaşları Mike Minkoff takım hakkında konuşmayı bırakamadılar. Artık CelticsBlog’daki düzenli podcast’leri ile Boston Celtics içeriği ihtiyacınızı karşılıyorlar.

READ  Gümüş kaplama? Celtics, Zion'u umduğu gibi savundu

Sizinle inek gibi konuşacaklar, sahadaki ve dışındaki oyuncuları inceleyecekler ve sadece inatçı New England’lıların yapabileceği gibi tartışacaklar. Sanki CelticsBlog bir BasketballJones / Dunc’dOn aşk çocuğu yapmış gibi.

NBA’deki 1 numaralı hanedanda olan ve olabilecek her şeyi alt üst eden, koçun bakış açısına, kapologun görüşüne ve sağlıklı bir dozda gelişmiş ve geleneksel istatistiklere sahip olacaksınız. Kendinizi sık sık izleyip büyüdüğünüz oyuncuları anarken buluyorsanız veya “Kelt olmanın” sizin için ne anlama geldiğine dair hatırlatmalara ihtiyacınız varsa, bu podcast tam size göre. Bu Celtics GURURU!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir