Basketbol

Celtics PRIDE podcast’i: Kemba’yı takas etmek ve Jay’lerin etrafında inşa etmek

Celtics PRIDE podcast’inin bu bölümünde, adamlar Celtics’in Kemba Walker’ı takas etmesine ve bu yılki Al Horford ve Moses Brown draftında 16. seçime tepki gösteriyorlar. Bu Celtics için iyi bir anlaşma mıydı? Sezon dışı bile olmayan bir zamanda takası çok erken mi yaptılar? Kemba’ya ek olarak 1. tur seçiminden vazgeçmek çok mu fazlaydı?

Adamlar, takasın Celtics’in bu sezonda ek hamleler yapma yeteneğini nasıl etkileyeceğini konuşuyor ve bu hareketlerin nasıl görünebileceğini tartışmaya başlıyorlar. Celtics hangi pozisyonları hedefleyecek (veya hedeflemeli)? Takas veya serbest oyuncu olarak takip etmeleri gereken belirli oyuncular var mı? Takım Evan Fournier’i imzalamaya öncelik verecek mi?

Sıradaki ekip, bu takasın ekibi sahada nasıl etkilediğini araştırıyor. Celtics bugün takas öncesine göre daha mı iyi? Celtics Pride ev sahiplerinden en az biri öyle düşünüyor! Öyle mi?

Ekip daha sonra bu kararın Brad Stevens’ın Basketbol Operasyonları Başkanı olması hakkında ne işaret edebileceğine bakmaya başlar. Ön büro personeline dönüşen birçok eski koçun düştüğü sorunlu modeli mi izliyor: uzun vadeli planlama pahasına eskilere aşırı değer vermek ve draft seçimlerini küçümsemek? Ve Brad Stevens’ın Pazartesi öğleden sonra yaptığı basın toplantısında Jaylen ve Jayson’dan – ama Marcus’tan değil – bahseden herhangi bir şey okunmalı mı? Tüm bu düşünceler ve daha fazlası, Celtics Pride’ın bu bölümünde!

CelticsBlog podcast beslemesine puan vermeyi, incelemeyi ve abone olmayı unutmayın (“Celtics PRIDE” biziz) ve bizi Twitter’da takip edin @celticspridepod. bir @celticsblog altında.

READ  Rapor: Brad Stevens ve Celtics, GM açılışı için Landry Fields ile bağlantı kurmaya devam ediyor

Ana bilgisayarlar: Adam Motoenko, Josh Motoenko (@coachmotenko) ve Mike Minkoff (@mikeminkoffnba)

E-posta: celticspridepodcast@gmail.com adresinde

Celtics PRIDE Podcast’i hakkında: Yardımcı sunucular Adam Motenko, tek yumurta ikizi Josh Motenko ve arkadaşları Mike Minkoff takım hakkında konuşmayı bırakamadılar. Artık CelticsBlog’daki düzenli podcast’leri ile Boston Celtics içeriği ihtiyacınızı karşılıyorlar.

Sizinle inek gibi konuşacaklar, sahadaki ve dışındaki oyuncuları inceleyecekler ve sadece inatçı New England’lıların yapabileceği gibi tartışacaklar. Sanki CelticsBlog bir BasketballJones / Dunc’dOn aşk çocuğu yapmış gibi.

NBA’deki 1 numaralı hanedanda olan ve olabilecek her şeyi alt üst eden, koçun bakış açısına, kapologun görüşüne ve sağlıklı bir dozda gelişmiş ve geleneksel istatistiklere sahip olacaksınız. Kendinizi sık sık izleyip büyüdüğünüz oyuncuları anarken buluyorsanız veya sadece “Kelt olmanın” sizin için ne anlama geldiğine dair hatırlatmalara ihtiyacınız varsa, bu podcast tam size göre. Bu Celtics GURURU!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir