Basketbol

CelticsPod, Kemba Walker takaslarını konuşuyor

Kemba Walker tartışmasız şu anda Celtics dünyasındaki en sıcak konu. Tartışmalar, sözleşmesine kıyasla takım için değeri ve ön büronun küçücük oyun kurucudan devam ederken yaşayacağı zorluk derecesi hakkında sürekli olarak öfkeleniyor.

Walker tartışması Pazar gecesi CelticsBlog’dan Keith Smith’in Walker ve Kristaps Porzingis’in aynı cümlede geçtiği bir tweet ile sözlerini ateşe vermeye karar vermesiyle yoğunlaştı.

Porzingis’in isminin karışıma girmesine rağmen, Walker uzun zamandır potansiyel bir takas adayı olarak tartışılıyor. Portland Trailblazers playofflarda ilerleyemeyince, hem Damian Lillard’ın hem de CJ McCollum’un isimlerini dedikodu değirmenine ekleyen bir yeniden yapılanmaya girerek bunu havaya uçurmaya karar verebilecekleri bir his var. Celtics taraftarlarının iki yıl önce takımdan ayrıldığından beri özlemini duyduğu güvenilir veteran Al Horford’u da unutamayız.

Peki, tüm bu isimler ve ticari fikirlerle ne yapıyoruz? CelticsPod’un bugünkü baskısında, Porzingis, Horford, Lillard ve CJ için ticaret paketlerinin yanı sıra potansiyel maaş dökümü yerlerine dalıyoruz. Tabii ki, Walker’ı sezon için ya da en azından takas tarihine kadar tutma fikrini de araştırmamız gerekiyor, çünkü sözleşmesi son yıla yaklaştıkça giderek daha az rahatsız edici hale gelecek (eğer seçmeliyse) .

Resmi lig sezonunun bitmesine daha birkaç hafta varken dedikodular yoğunlaşmaya devam edecek ve Walker’ın olası iniş yerleri için bize yeni ve heyecan verici fikirler getirecek. Ancak, 4 kez All-Star’ı korumak en iyi hareket tarzı olabilir – en azından şimdilik.

READ  Boston Celtics Kemba Walker, Pazar günü New York Knicks karşısında tartışmalı hale geldi

Podcast’i tüm büyük podcasting platformlarında dinleyebilir, abone olabilir ve inceleyebilirsiniz. Veya tam bölümün bağlantılarının yorumlar bölümüne sabitlendiği YouTube’da kısaltılmış on dakikalık klipleri yakalayarak bu bölümün size göre olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir