Araba Motoru formül -1

Daniel Ricciardo, F1’in sosyal medya çıktısının arkasındaki “aptalları” öne sürüyor: Formula1

Square Mile için yaptığı röportajda, “Sanırım geçen yıl F1, ‘yılın en iyi 10 anı’ gibi sosyal kanallarına koydu ve 10’un sekizi kazaydı,” dedi.

Ben de aynen, sizler aptalsınız. Belki 12 yaşındaki çocuklar bu tür içerik görmek isterler ve bu harika çünkü onlar daha iyisini bilmiyorlar, ama biz çocuk değiliz. Daha iyisini yapın çocuklar. Bundan daha iyisini yapın. “

Daha fazla katılamıyorum Daniel. Bu günlerin kapsamı Liberty ile son derece daha iyi olabilir, ancak kazaların yüceltilmesi endişe vericidir. F1’in resmi kanallarına koyduğu bu tür içerikler ve gerilim yaratmak için kaza yapan sürücülerin radyo mesajlarını erteledikleri DTS’deki dramatizasyonlar arasında bir utanç ve açıkçası, Bianchi, Senna, Villeneuve ve diğerlerine hakarettir. bu sporda hayatını kaybeden diğer sürücüler.

F1, yıllarca güvenlik için kampanya yürüttü ve şimdi sosyal medyası kazalara karışmayı seviyor ve diğer zamanlarda sürücüler eğlence için zarar görüyor. Maalesef belki F1’in can attığı izleyici budur – kazalar, dramatizasyonlar ve üretilmiş gerilim isteyen insanlar.

READ  Bu yıl 851 sürücüyü, 135 takımı, 74 pisti karşılaştırıp görüntüleyebileceğiniz ve her yarışta iyi bir özet / veri analizi alabileceğiniz bir web sitesi yaptım. Gelecekte hangi özellikleri görmek istersiniz? : formula1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir