Tenis

Francesco Molinari Tiger Woods’u unutmadı

Francesco Molinari Tiger Woods'u unutmadı

Augusta’daki ilk çıkışı, 2006’da kardeşi Edoardo için beyaz bir takımdaydı (sahada ABD Amatör Şampiyonası unvanının sahibi olarak).

Francesco Molinari ve Tiger Woods

Tüm zamanların efsanesi Tiger Woods, o zamanın hüküm sürmekte olan şampiyonu.

Francesco Molinari, bu yıl 8 Perşembe ile 11 Nisan Pazar arasında yapılması planlanan “The Masters” ile bu şekilde tanıştı. Bu özel deneyimden on üç yıl sonra, Turin şampiyonu belki de kariyerinin en büyük başarısına dokundu.

2019’da başlığı okşadı, ardından beşinci sırada yarışmayı kapattı ve Woods’taki “Amen Köşesi” ndeki bazı kesin hatalar nedeniyle önünü açtı. O andan itibaren Piedmontese için dünya sıralamasında zirveye tırmanma durdu.

Ve şimdi Augusta Ulusal “Laser Frankie” de, her şeye rağmen, sadece iki yıl önce dokunduğu şeyi almaya çalışacak. Tiger Woods, 15 büyük şampiyonluk kazanmadan önce, 1996 NCAA turnuvasında Stanford’u temsil ederken bireysel ulusal şampiyondu.

Ayrıca, son ikisi okula kaydolduğunda gelen üç düz ABD Amatör unvanı kazandı. İki hafta önce, 15’in en büyük şampiyonu eve döndüğünü ve iyileşmeye devam ettiğini duyurdu. “Eve döndüğümü ve iyileşmeme devam ettiğimi bildirmekten mutluluk duyuyorum.

Geçtiğimiz haftalarda aldığım destek ve teşvik için çok müteşekkirim ”. Cumartesi gecesi, kazasından sonra kamuoyuna ikinci açıklamasını yaptı. Bir playoffta Augusta Ulusal Kadın Amatörlerinden biri olan Tsubasa Kajitani’yi tebrik etti.

Woods, “@anwagolf’u inanılmaz bir playoff finaliyle kazandığı için Tsubasa Kajitani’yi tebrik ediyoruz. Özel anın tadını çıkarın ve yarın @ DriveChipPutt’ta tüm çocuklara iyi şanslar”, dedi. Tiger Woods kazasıyla ilgili bir güncelleme var.

Los Angeles County şerifi, dedektiflerin geçen ay Güney Kaliforniya’da Tiger Woods’un SUV’sini düşürmesine neyin sebep olduğunu belirlediklerini, ancak golf yıldızı için belirtilmemiş gizlilik endişelerini gerekçe göstererek Çarşamba günü ayrıntıları açıklamayacaklarını söyledi.

READ  Serena Williams'ı defalarca kim mağlup etti?

“Bir neden belirlendi, soruşturma sonuçlandı. Tiger Woods ve personeline ulaştık. Soruşturmayla ilgili bilgilerin yayınlanmasıyla ilgili bazı gizlilik sorunları var, bu nedenle onlara gizlilikten feragat edip etmediklerini soracağız ve sonra yapacağız Kaza ile ilgili tüm bilgileri tam olarak yayınlayabilme.

Kara kutunun tüm içeriğine sahibiz, her şeye sahibiz, ”dedi Villanueva. Tamamlandı, imzalandı, mühürlendi ve teslim edildi. Ancak, The Associated Press tarafından sorulan bir soruya yanıt olarak Şerif Alex Villanueva, Çarşamba günü canlı bir sosyal medya etkinliğinde yaptığı açıklamada, çarpışmaya dahil olan kişilerin izni olmadan yayınlayamayız “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir