Tenis

“Her zaman öğrenmeye çalışıyorum”

Lee Westwood: "Her zaman öğrenmeye çalışıyorum"

Lee Westwood, Ustalar için hazır. Şimdi bazılarının tavsiye almak için aradığı bir oyuncu olabilir, 20 yıl sonra bile, akranlarından bir şeyler öğrenmek için fırsatların çoğunu hala kullandığını hızlıca açıkladı.

Lee Westwood, açıklamalar

“Golf sahası hakkında antrenman turları yapmaktansa rekabete dayalı olarak oynadığınızda daha fazla şey öğreniyorsunuz.

Westwood, “Pek çok insanın beynini seçtim. Buraya ilk geldiğimde Nick Price bana çok yardımcı oldu. Sanırım Seve ve Ollie ile bir antrenman turu yaptım; Avrupalıların çoğu buralarda başarılı oldukları için eğilimindeydi.

Nick Faldo’nun beynini seçeceksin, Bernhard Langer’s. “Ve geçen yıl bile, her zaman öğrenmeye çalışıyorum. Sandy Lyle ile birkaç delik açtım ve oynamanın farklı yolları hakkında konuşuyorduk. Dün Woosie ile dokuz delik oynadım ve o küçük külçeler veriyor nerede atış yapılacağı ve nasıl atış yapılacağı ve belirli atışların nasıl yapılacağı hakkında tavsiyeler.

“Golf oyunu, her zaman – golf oyunuyla ilgili her şeyi asla bilemezsiniz. Her zaman öğrenirsiniz ve hatta Augusta civarında daha da fazlasını öğrenirsiniz.” Tiger Woods, 15 büyük şampiyonluk kazanmadan önce, 1996 NCAA turnuvasında Stanford’u temsil ederken bireysel ulusal şampiyondu.

Ayrıca, son ikisi okula kaydolduğunda gelen üç düz ABD Amatör unvanı kazandı. İki hafta önce, 15’in en büyük şampiyonu eve döndüğünü ve iyileşmeye devam ettiğini duyurdu. “Eve döndüğümü ve iyileşmeme devam ettiğimi bildirmekten mutluluk duyuyorum.

Geçtiğimiz haftalarda aldığım destek ve teşvik için çok müteşekkirim ”. Cumartesi gecesi, kazasından sonra kamuoyuna ikinci açıklamasını yaptı. Bir playoffta Augusta Ulusal Kadın Amatörlerinden biri olan Tsubasa Kajitani’yi tebrik etti.

Woods, “@anwagolf’u inanılmaz bir playoff finaliyle kazandığı için Tsubasa Kajitani’yi tebrik ediyoruz. Özel anın tadını çıkarın ve yarın @ DriveChipPutt’ta tüm çocuklara iyi şanslar”, dedi.

READ  Roberto Bautista Agut ve David Goffin unvan arıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir