sport

Packers post-free ajansı 2021 sahte taslak özeti

Sahte taslaklar gerçekten yılın bu zamanında şekillenmeye başlıyor. Sonuçta, Ocak ve Şubat ayları herhangi bir işlem yapılmadan önce gelir.

Lig yılının başlamasıyla birlikte oyuncular kesilir ve serbest oyuncular imzalanır ve / veya kaybedilir. Green Bay farklı değil… belki diğer takımlardan daha küçük ölçekte de olsa.

Packers, takımdan ayrılan ve orta Corey Linsley ve diğer takımlarla sözleşme imzalayan Jamaal Willams’ı geride bırakan defans oyuncusu Christian Kirksey ve hücum oyuncusu Rick Wagner’e veda etti. Green Bay serbest oyuncu pazarına girmemiş olsa da, en önemlisi Aaron Jones, korner Kevin King ve sıkı son Marcedes Lewis olmak üzere birçok oyuncuyu yeniden imzaladı.

FOX Sports Wisconsin’den daha fazla Packers kapsamı

Bu hamleler, Green Bay’in bu yılki NFL taslağındaki planlarını, en azından erken dönemlerde, iyi etkileyebilir.

Telafi edici seçimler sayesinde, Paketleyiciler, dördüncü, beşinci ve altıncıda birer birer olmak üzere, en az her turda birer tane olmak üzere, yaklaşan taslakta 10 seçime sahip olacak.

Elbette çoğu taklit, yalnızca ilk turla ilgilenir (hangilerinin birden fazla tur yaptığını aşağıda belirttik).

Packers’ın ilk tur seçimini genel olarak 29. sırada tahmin ederken, pek fazla fikir birliği yok. Elbette, ilk turda daha sonra seçmek daha fazla seçenek yelpazesine yol açacaktır. Aslında, Green Bay’in ilk turda bir savunma veya hücum oyuncusu alıp almayacağı neredeyse ortadan ikiye bölünmüş durumda. Ancak göreceğiniz gibi, birkaç oyuncu diğerlerine göre öne çıkıyor.

İşte Packers için web’deki en son taslak taslaklar:

Daniel Jeremiah NFL.com’dan: Landon Dickerson, C, Alabama. “Dickerson, mevcut en iyi saf iç hücum hakemi. Ön çapraz bağ yaralanmasından sonra ilk turdan düşebileceğini düşündüm, ancak iyileşmesi sorunsuz gidiyor gibi görünüyor. Corey Linsley’in ayrılışını takip edebilir. ”

Peter Schrager NFL.com’dan: Nick Bolton, LB, Missouri. “Joe Barry yeni DC ve onun uzmanlık alanı LB oyunu. GB’nin savunmasının geçen yıl büyük maçlarda ortada dolaşan Blake Martinez’i kaçırmadığından emin değilim. Bolton, göz kamaştırıcı atletizmle sayfadan atlamayacak, ancak herkes katıldığı savunmanın QB’si olacağını söylüyor. ”

Ben Steadig Zil Sesi: Landon Dickerson, G / C, Alabama. “Beni bir inanan olarak yere koyun: Packers, Aaron Rodgers’ın 1. Günde geniş bir alıcı ekleme umutlarını ve hayallerini bir kez daha görmezden gelecekler. Günde üç kez lig MVP’si ile bir çatlaktan daha fazla bahsetmekten kaçınabilirler. 2 veya bu seçimle Bateman’ı seçin. Bu taslak sınıfta geniş alıcılar çoktur, bu yüzden ilk merkeze girmenin değeri vardır. Green Bay, serbest oyunculukta eski başlangıç ​​oyuncusu Corey Linsley’i kaybetti. ”

Drafttek (7 tur): 1. Tur – Christian Barmore, DT, Alabama; 2. Tur – Paulson Adebo, CB, Stanford; 3. Tur – Ihmir Smith-Marsette, WR, Iowa; Tur 4a – JaCoby Stevens, S, LSU; Tur 4b – Daelin Hayes, Edge, Notre Dame; Tur 5a – Michal Menet, C, Penn State; Tur 5b – Javian Hawkins, RB, Louisville; Yuvarlak 6a – Stone Forsythe, OT, Florida; Tur 6b – Jacob Harris, WR, Central Florida; 7. Tur – Avery Williams, CB, Boise Eyaleti.

Michael Middlehurst-Schwartz USA Today: Christian Barmore, DT, Alabama. “Belki de Aaron Rodgers’ın uzun süredir aranan 2 numaralı hedefi ikinci tura kadar bekleyebilir, eğer hala daha tutarlı olmayı öğrenmeye devam eden yükselen bir iç aksam Barmore burada mevcutsa.”

Vinnie Iyer Spor Haberleri: Zaven Collins, LB, Tulsa. Collins içeride veya dışarıda oynayabilir ve Packers’ın pası ve 3-4’lerinde koşmaya karşı daha fazla ikinci seviye yer korumasına ihtiyacı var. Bir atlet olarak patlıyor ve çevikliği, çabukluğu ve menziliyle birçok oyun yapabiliyor. ”

Chris Trapasso of CBSSports.com (2 tur): Trevon Moehrig, S, TCU. “Packers, sınıfının en üst düzey güvenliği olan Moehrig ile buradaki en iyi oyuncuya gidiyor.”; 2. Tur – Jabril Cox, LB, LSU.

Tom Fornelli CBSSports.com için: Terrace Marshall Jr., WR, LSU. “Aaron Rodgers, Packers, onun için bir alıcı üzerinde ilk turda bir penayı kullanırken bayılırken görülüyor. Cidden, Marshall bana Davante Adams’ı mükemmel bir şekilde tamamlıyor ve Packers’ın hücumunu olduğundan daha tehlikeli hale getiriyor. ”

Ryan Wilson of CBSSports.com (2 tur): 1. Tur – Levi Onwuzurike, DL, Washington; 2. Tur – Elijah Moore, WR, Ole Miss.

Jeff Kerr CBSSports.com’dan: Jeremiah Owusu-Koramoah, LB, Notre Dame.

Cory McCann Erzing SI.com of: Kadarius Toney, WR, Florida.

Ben Linsley Profesyonel Futbol Odağı: Christian Barmore, DT, Alabama. Green Bay için ilk akla gelen ihtiyaç savunma hattı değil. Bununla birlikte, PFF’nin Büyük Tahtasında 15. sıradaki oyuncu olan Barmore, Packers’ın bir ihtiyacı zorlamak için teslim etmesi gereken türden bir oyuncu değil. Green Bay, Kenny Clark’ın dışında, son birkaç yıldır mücadeleler arasında onlara tutarlı enstantaneler verebilecek birini bulmakta zorlandı. Barmore, içeride birkaç farklı noktada sıraya girebilir ve bir koşu savunucusu ve pas koşucusu olarak bozulabilir. Alabama’da 2020’de 90.0 genel notu alıyor. ”

Pat Leonard New York Daily News’ten: Terrace Marshall Jr., WR, LSU.

Luke Doğulu Çekiş Tel Sayısı (2 tur): 1. Tur – Greg Newsome II, CB, Northwestern; 2. Tur – Quinn Meinerz, OL, UW-Whitewater.

Walter Cherepinsky WalterFootball.com (6 tur): 1. Tur – Greg Newsome II, CB, Northwestern; 2. Tur – Wyatt Davis, OG, Ohio Eyaleti; 3. Tur – Jerome Johnson, DT, Indiana ;; Tur 4a – Dez Fitzpatrick, WR, Louisville; Tur 4b – Josh Myers, C, Ohio Eyaleti; Tur 5a – D’Ante Smith, OT; Tur 5b – Amon-Ra St. Brown, WR, USC; Tur 6a – Javian Hawkins, RB, Louisville; Sam Williams, Edge, Mississippi.

Charlie Campbell WalterFootball.com (5 tur): 1. Tur – Greg Newsome II, CB, Northwestern; 2. Tur – Tutu Atwell, WR, Louisville; 3. Tur – Creed Humphrey, C, Oklahoma; Tur 4a – KJ Britt, LB, Auburn; Tur 4b – Trevon Grimes, WR, Florida; Tur 5a – Sadarius Hutcherson, OT, Güney Karolina; 5b – Ta’Quan Graham, DE, Teksas.

Bleacher Report’un NFL İzcilik Departmanı: Elijah Moore, WR, Mississippi.

Tommy Garrett Pro Football Network’ten: Liam Eichenberg, OT, Notre Dame. “Eichenberg, her iki takım pozisyonunda da Packers için 1. Gün başlangıcı olabilir. Billy Turner kayabilir ve David Bakhtiari sağlıklı olduğunda geri kayarak Eichenberg’in başlangıç ​​olarak kalmasına izin verebilir. 6’6 ″, 306 pound’da, Eichenberg dağ büyüklüğünde bir insandır, ancak topun dışında hızlıdır. Profesyonel gün sayıları bunu 4,57 yarda 20 yarda mekiği ve üç konili matkapta 7,53 ile destekledi. ”

Ian Cummings Pro Football Network (3 tur): 1. Tur – Samuel Cosmi, OT, Teksas; 2. Tur – Dylan Moses, LB, Alabama; 3. Tur – Keith Taylor, CB, Washington.

Andy Vasquez NorthJersey.com adresi: Rondale Moore, WR, Purdue.

Mark Inabinett Al.com’dan: Landon Dickerson, C, Alabama.

Joe Giglio NJ Advance Media: Alex Leatherwood, OT, Alabama.

Brentley Weissman Taslak Ağı’ndan: Liam Eichenberg, OT, Notre Dame.

Harley Schultz Grup Sohbeti: Jeremiah Owusu-Koramoah, LB, Notre Dame.

Scott Smith Eylem Ağı: Rashod Bateman, WR, Minnesota.

Matt Fallon Futbolda Son Söz (2 tur): 1. Tur – Zaven Collins, LB, Tulsa; 2. Tur – Tylan Wallace, WR, Oklahoma Eyaleti.

Brad Johannes Grup Sohbeti Raporu: Christian Barmore, DT, Alabama. “Kenny Clark, Packers için bir güç oldu, ancak Green Bay, genellikle düzenli olarak sadece iki savunma görevlisi ile oynamak zorunda kaldıkları için, yanında eşleşecek birini bulmakta zorlandı. Alabama’dan Christian Barmore ile gidebilecekleri yardım arayışları, sezonun sonlarında onu Kızıl Dalga için gerçekten açan. Barmore’un ortayı tıkama yeteneği, Clarke ve Packers savunma hattının geri kalanı üzerindeki baskıyı biraz azaltabilir. ”

Paul M. Banks Spor Bankası’ndan: Greg Newsome II, CB, Northwestern.

Joe DiTullio GameHaus: Kadarius Toney, WR, Florida.

MyNFLDraft.com: Joseph Ossai, LB, Teksas.

NFL Taslak Odası: Kadarius Toney, WR, Florida.

Tankathon: Samuel Cosmi, OT, Teksas.

Brett Esch Tam Basın Kapsamı: Rondale Moore, WR, Purdue.

SON BİRİNCİ YUVARLAK TALLY

OYUNCU TALLY
Christian Barmore, DT, Alabama 4
Greg Newsome II, CB, Kuzeybatı 4
Landon Dickerson, C, Alabama 3
Kadarius Toney, WR, Florida 3
Zaven Collins, LB, Tulsa 2
Samuel Cosmi, OT, Teksas 2
Liam Eichenberg, OT, Notre Dame 2
Terrace Marshall Jr., WR, LSU 2
Rondale Moore, WR, Purdue 2
Jeremiah Owusu-Koramoah, LB, Notre Dame 2
Tüketim Bateman, WR, Minnesota 1
Nick Bolton, LB, Missouri 1
Alex Leatherwood, OT, Alabama 1
Trevon Moehrig, S, TCU 1
İlyas Moore, WR, Mississippi 1
Levi Onwuzurike, DL, Washington 1
Joseph Ossai, LB, Teksas 1

READ  100 yıllık Gophers hokeyi: 1976 NCAA unvanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir