Basketbol

SBN Tepkileri: Çoğu NBA taraftarı Phoenix Suns’ı destekliyor

Hoşgeldiniz SB Ulus Tepkileri, NBA genelinde taraftarların bir anketi. Her hafta, en çok takılanlara sorular gönderiyoruz. Boston Celtics ülke çapında hayranlar ve hayranlar. buradan kaydolun Reacts’e katılmak için.

Playofflar yaklaştıkça NBA Finalleri, liglerdeki takımların taraftarları taraf seçiyor ve tahminler yapıyor. En son SB Nation Reacts anketine göre, taraftarların yüzde 35’i maçı için tezahürat yapıyor. Anka Güneşleri hepsini kazanmak için.

Arkalarında giderek büyüyen bir hayran kitlesi ile Suns, Batı Konferansı Finallerine doğru yol aldı. Ancak başarıya rağmen, çoğunluğun yalnızca en zayıfı şu anda şampiyonluk kazanmanın favorisi olduğuna inanıyor.

Birçok kişi tarafından şampiyonluk için ön sıralarda yer alması beklenen diğer takım ise, Brooklyn Ağları. Ancak hem James Harden hem de Kyrie Irving sakatlıklarla uğraşırken, yol çok daha zorlaştı.

Ülkenin dört bir yanındaki hayranlara göre, tamamen sağlıklı ve tam hızlı Big Three olmadan, Nets’in Finallere ulaşması bile olası değil.

Nets, sezon sonrası yaşamları için tek favori dövüş değil. 4. maçtan sonra taraftarların yüzde 75’i tarafından serilerini kazanmak için seçilmelerine rağmen, Philadelphia 76ers mutlaka kazanılması gereken bir Oyun 6 ile karşı karşıyadır. Utah Caz Oyun 5’e giren taraftarların yüzde 55’i tarafından serilerini kazanmak için seçildi ve şimdi eleme ile karşı karşıya.

Son düdükten sonra kim zirveye çıkarsa, bu deneyime alışkın olmayan bir hayran kitlesi tarafından alkışlanacak. Baskın her iki taraf tarafından da koştuktan sonra altın Devlet savaşçıları ve LeBron James’i içeren herhangi bir takım, ligdeki taraftarlar NBA’de sayfanın döndüğüne inanıyor.

Aslında, aynı eski yüzlere sahip olmamak, hayranları için işleri daha ilginç hale getirdi. Taraftarların dörtte üçünden fazlası, LeBron James başka bir şampiyonluk için savaşmadan playoffların daha zorlayıcı olduğunu söyledi.

Reacts anketlerinde oy kullanmak ve her hafta sesinizi duyurmak için, buradan kaydol.

READ  Aaron Nesmith, Celtics'in acımasız kaybında parlak bir nokta oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir