Antonio Conte’nin Daniel Levy yönetimindeki Spurs dönemi, sakatlık haberleri ve hayal kırıklığı hakkında söylediği her söz

Son takım haberleri nedir, sakatlıktan dönen oyuncularınız var mı?

Evet, [Rodrigo] Bentancur mevcuttur. Aynısı Lucas Moura için de geçerli. Skipp ve Tanganga için hala mevcut değiller. Beklemek zorundayız.

Roman Abramovich’in Chelsea’yi satışa çıkarmasına ne diyorsunuz?

Tepkim, çok garip. Uzun yıllar kulübün sahibiydi ve bu dönemde Chelsea birçok kupa kazandı. Abramoviç’in Chelsea için harika bir dönemi olduğu kesin.

Şimdi kulübü satmak istediğini dinliyorum. Elbette Chelsea taraftarları için iyi bir haber değil, özellikle de bu dönemde yaptıkları için sahibi olduğu için.

Middlesbrough yenilgisinden sonra daha az kızgın görünüyordunuz, Burnley’den sonra olduğunuzdan daha az gülüyordunuz, bazı taraftarlar tepkiniz konusunda endişeliydi, yaz aylarında burada yapmanız gereken iş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tepkim, sonuç için hayal kırıklığına uğramam ve hüsrana uğramamdı. Elbette, bunun yukarı ve aşağı olması hoşuma gitmiyor. Bunu ilk geldiğim günden beri hep söyledim.

Tottenham’ın hikayesi şu, birçok iniş ve çıkışlar var, ancak rekabetçi olmak, bir şeyler kazanmaya çalışmak, önemli bir şey için savaşmaya çalışmak ve güçlü bir takım olmak için, olması gereken ilk şey istikrarlı olmak ve bu inişlerden ve çıkışlardan kaçınmaktır. inişler.

Bunu yapmak ve Tottenham’da uzun yıllardır olan bu tür bir durumu değiştirmek kolay değil. Kısa sürede bunu yapmak imkansız, sadece benim için değil, herhangi bir menajer veya koçun gelip bir saniyede hikayeyi değiştirmesini düşünüyorum.

Hele bu kulüp 20 yıldır böyle bir duruma sahipken. Elbette bazen üzülmek gerekir. Kaybettiğimizde sinirlenmemiz normal bence. Bir şey kaybettiğimizde kızmak, diğeri ise tepkim ve duygum hakkında konuşmak. İkisi farklı durumlardır.

Bu durumdan kaçınmak için, bu basın toplantısına karşı her seferinde aynı davranışı, aynı şekilde sürdürmeye çalışıyorum. Bazen sinirlenmen ve bazen de durumla farklı bir şekilde yüzleşmen normal bence. Ama kesinlikle hayal kırıklığına uğramamız gerekiyor. Ben, oyuncular ve kulüp çünkü Middlesbrough tarafından elendik.

Yazık çünkü FA Cup bizim için bir hedef olabilirdi, en azından zihnimizde odaklanmamızı ve hedefimize konsantre olmamızı sağlamak için. Ve şimdi sezonun sadece ikinci bölümünü oynamak zorundayız.

Antrenman sahasındaki ruh hali nasıldı?

Antrenman sahasında bağlılık her zaman çok yüksektir. Size daha önce de söyledim, sadece eğitim sırasında iyi bir taahhütte bulunmak yeterli değil. Oyun sırasında taahhütten daha fazlasını koyacağınız bir noktaya geliyorsunuz.

Frank Lampard yönetimindeki Everton hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğru zamanda bizim için iyi bir oyun. Pazartesi gününde. Maça hazırlanmak için doğru zamanımız var ve şu andan itibaren sezonun geri kalanına kadar, tek olumlu şey maça hazırlanmak için daha fazla günümüz olabilir. Geçmişte hazırlanmak için daha fazla zamanımız varken iyi sonuçlar aldık.

İyi bir ekip ve yeni bir yönetici ile karşı karşıya olduğumuzu biliyoruz. Everton, bence iyi ve önemli bir teknik direktör olan Rafa Benitez’i göndermeye karar verdi. Ona büyük saygım var. Şimdi Frank Lampard var ve bu işi çok iyi yapabileceğini gösteriyor. Son iki deneyiminde Derby ve Chelsea ile iyi iş çıkardı. Pazartesi iki takım için de zor bir maç olacak.

Kulübün politikası her zaman genç oyuncularla sözleşme imzalamak olmuştur, ancak bu tutarsızlığa neden oluyor, yaz aylarında deneyimli transferlere ihtiyacınız var mı?

Bence en önemli şey şimdiye odaklanmaktır. Bugün, gelecekten çok önemlidir. Şimdi sezon sonuna kadar bu iniş çıkışlardan kaçınmak için durumu sıralamamız gerekiyor.

Çünkü oyuncular ve ben, masada mümkün olan en iyi pozisyonda bitirmek istiyoruz ve sonra göreceğiz, tekrar ediyorum, göreceğiz.

Şimdi, son 13 maçta şimdiye odaklanmak çok önemli. Çünkü tekrar ediyorum, sezon sonunda mümkün olan en iyi pozisyonda bitirmek istiyoruz. Sonra deneyim olsun ya da olmasın pek çok konu hakkında konuşabiliriz ama şimdi şimdiye odaklanmak çok önemli.

Sergio Reguilon’un herhangi bir Covid sonrası etkisi oldu mu?

COVID’i vardı, bundan kurtulmak için biraz sorunu vardı, ancak Sergio oynamak için savaşması gerektiğini çok iyi biliyor, çünkü şu anda düzenli olarak oynayan Sessegnon da var, iyi performans gösteriyor. Doherty ve Emerson ile dört kanat bekimiz var ve ayrıca oyun sırasında, bazen oyunu zorlamak istersem bu pozisyona Kulusevski’yi de koyabilirim.

Dört oyuncu var ve her oyunda takım için en iyisine karar vermeye, en iyi kararı vermeye çalışıyorum. Her oyunu oynayacak stabil oyuncular yok, Sessegnon oynayabilirim, Reguilon oynayabilirim, Doherty oynayabilirim, Emerson oynayabilirim, antrenman seansına bağlı.

Sadece bu rollerde değil, her rolde. Şu andan sonuna kadar, oyunculardan en iyisini almaya çalışmalıyız. Kimseyi beklemenin sırası değil. İyi durumda olan oyuncular oynuyor. Diğerleri ya yedek kulübesinde ya da tribünde.

futbol.london yeni bir podcast’i var! Alasdair Gold ve Rob Guest’teki en sevdiğiniz iki Tottenham muhabirini Hotspur Way’de olup bitenlerden haberdar olmanız için bir araya getirdik.

En son transfer haberlerinden kuzey Londra ve ötesindeki o muhteşem galibiyetlere! Hatta bir veya iki kahkaha bile olabilir.

Abone olun, şimdiye kadarki tüm bölümleri ve gelecek bölümleri indirin ve dinleyin: Apple podcast’leri, Google podcast’leri, püskürtücü, Spotify, acast veya başka bir sağlayıcı.

Oliver Skipp geri dönmeye yakın mı?

Oliver Skipp… İngiltere’de bazen tıp departmanıyla bir konferans yapmanızın üzücü olduğunu düşünüyorum. Doktorlar, doktorlar için burada çalışmak çok kolay çünkü konuşmuyorlar, ne olduğunu anlatmıyorlar, anladınız mı?

Bazen bir gün, eğer iki hafta sonra, tıbbi departmanla iyi bir basın toplantısı yaparak oyuncuların durumu hakkında, oyuncularına bakmaya çalıştıkları durum hakkında açıklama yapmanın iyi olabileceğini düşünüyorum. İngiltere’deki tıp departmanı için çok kolay, sanırım öyle.

Onun için bir zaman çizelgeniz var mı?

Hazır değil, kasık ağrısıyla ilgili bir sorunu var ve savaşıyor ve daha önce iyileşebilirdi ama belki bir şeyler yanlıştı ve şimdi beklememiz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Bekommt Deutschland ve ATP-Masters-1000-Turnier ve Rasen? · tenisnet.com
Next post West Ham United, Chelsea forveti için hamle mi yapıyor?