Arsenal ve Liverpool, Real Madrid yıldızı için harekete mi geçecek?

Haberler » Premier Lig haberleri » Arsenal haberleri

Marco Asensio haberleri

Arsenal ve Liverpool Asensio’yu mu istiyor?
Futbol Transfer Merkezi


Arsenal ve Liverpool, Real Madrid yıldızının hizmetleri için rekabet edebilir Marco Asensio Ocak transfer döneminde.

İspanyol oyuncu, Madrid anlaşmasının son yılına girdi ve Ocak ayında yabancı bir kulüple ön sözleşme imzalamakta serbest olacak.

Madrid de aynı şekilde onu düşük bir fiyata satmaya açık olabilir ve AS, Gunners ve Reds’in onun için hareket edebileceğini bildirdi.

26 yaşındaki oyuncu bu sezon Madrid’deki geleceği için savaşmak istedi ancak menajer tarafından büyük ölçüde görmezden gelindi. carlo ancelotti.

Asensio sadece 43 dakikada Madrid adına bir gol attı ve bu ona bu kış İspanya ile Dünya Kupası’nda bir yere mal olabilir.

Bu arada, eski Mallorca genci, Gunners and Reds’in ilgisi üzerine Ocak ayında Premier Lig’e geçebilir.

Mikel Arteta ödünç vermeye karar veren başka bir sağ kanat oyuncusuna bakıyor Nicolas Pepe Bu yaz. Asensio ideal bir uyum olabilir.

Jürgen Klopp ayrıca son üçte daha fazla yaratıcılık katmaya da hevesli. Kırmızılar satıştan sonra en son teknolojiden yoksundu Sadio Yeleli.

Asensio, son transfer döneminde 30 milyon Euro civarında bir değere sahipti, ancak Ocak ayında önemli ölçüde daha azıyla ödüllendirilebilirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Dünya Kupası’nda Bukayo Saka’dan en iyi şekilde yararlanmak neden Gareth Southgate’in İngiltere geleceğini etkileyebilir?
Next post Emmeline ist da! Johanna Konta ist erstmals Mutter geworden · tenisnet.com