Arsenal’in büyük Adidas kararının arkasındaki mantık, Mikel Arteta olarak büyük transfer çağrısı yapıyor

Arsenal’in Watford’a karşı oynayacağı maç için kırmızı şort giyme kararı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Nişancılar, son 45 yılda sadece bir kez kırmızı şort giydikleri için, kırmızı iç saha formalarını giydiklerinde genellikle beyaz şort giyerler.

futbol.london Arsenal’in kırmızı şort giyme kararının, kulübün forma üreticisi Adidas ile ortaklaşa aldığı ticari bir karar olduğunu anlıyor.

Sezonun başında Arsenal’in kulüp mağazasında az miktarda şort satışa sunuldu, ancak birkaç aydır mevcut değildi, bu da Adidas’ın kırmızı üzerine kırmızının başarılı olup olmayacağını görmek için suları test ettiğini gösteriyor.


Video Yükleniyor

Video Kullanılamıyor

Arsenal, Vicarage Road’da 3-2’lik bir galibiyet kaydettiği için sahada kesinlikle işe yaradı, ancak bu sezon tekrar kırmızı şort giyip giyemeyecekleri belirsizliğini koruyor.

Bu arada Arsenal, sezon sonunda Alexandre Lacazette ile masaya oturacak ve Fransız’ın kulüpten ayrılma ihtimali giderek artıyor.

Lacazette’in sözleşmesi yaz aylarında sona eriyor ve şimdiden Fransa, İtalya ve İspanya’daki takımların ilgisini çekmeye başladı.

Oyuncuya yakın kaynaklar anlattı futbol.london Geçen yaz, Lacazette’in kulüpteki kalış süresini uzatmaya “niyeti” yoktu, Arsenal sadece yaz aylarında sözleşme görüşmeleri yeniden açılırsa kısa vadeli bir anlaşma sunmaya hazırdı.

“Durum bu [that we want]. Mikel Arteta, “Size nerede olduğumuzu bildiğimiz sezonun sonunda bu üç oyuncuyla oturup ikimiz arasında ne yapacağımıza karar vereceğimizi söyledim” dedi.

futbol.london Arsenal’in bu yaz bir merkez orta saha oyuncusu ve hemen arkadan iki forvet imzalamaya çalışacağını biliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Marakeş, Monte Carlo, Münih? · tenisnet.com
Next post Newcastle United, Chelsea defans oyuncusu için ava mı giriyor?