Aston Villa, Chelsea için Ocak ayı teklifini yapacak

Haberler » Premier Lig haberleri » Chelsea haberleri

Hakim Ziyech haber

Ziyech Villa transfer dilek listesinin zirvesinde
Futbol Transfer Merkezi


Hakim Ziyech Ocak transfer döneminde Aston Villa tarafından aranıyor, çünkü kaçak saldırgan Stamford Bridge’den uzaklaşmak istiyor. Eski Ajax forveti Ziyech’in Chelsea’den yaklaşık 20 milyon sterlinlik bir ücret karşılığında ayrılmaya hazır olduğu söyleniyor ve Faslı forvetin Blues’un hücumdaki nous’unu desteklemeye yardımcı olması umulmaktadır.

Daha dün Juventus’un oyuncu için bir hamle yapmak istediği bildirilmişti, ancak Faslı oyuncu şimdilik İngiltere’de kalmaktan daha mutlu olacağını belirtti. Chelsea, orta saha oyuncusunu imzalamak için bir anlaşmada Ziyech’i makyaj malzemesi olarak kullanmayı ummuştu. Adrien Rabiot İtalyan devlerinden.

Ufukta bir Dünya Kupası ile Ziyech, uluslararası gruba geri dönmekle ilgilenebileceğini öne sürdü. Daha önce, Ziyech uluslararası görevinden emekli oldu, ancak söylentiler oyuncunun geri dönüş için hazır olduğunu gösteriyor.

2020’ye gelişinden bu yana Ziyech 49 kez forma giydi ve altı gol kaydetti. Ajax ile dört yıllık bir büyüde, oyuncu 112 maçta 38 gol attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Graham Potter’ın FC Salzburg vs Chelsea, Koulibaly, Cucurella, Sterling, daha fazlası hakkında söylediği her kelime
Next post Novak Djokovic olumlu sinyal Avustralya’da · tenisnet.com