Aston Villa, Raul de Tomas’ı kadrosuna kattı

Aston Villa, Raul de Tomas'ı kadrosuna kattı

Raul de Tomas – Villans için bir hedef


Aston Villa, 27 yaşındaki forvet sadece iki sezonun ardından kulübünden ayrılmaya hazır göründüğü için Espanyol’un forveti Raul de Tomas’ı imzalamak için adaylar olarak ortaya çıktı. Espanyol’dan önce Raul de Tomas, profesyonel kariyerine başladığı Benfica, Rayo Vallecano, Valladolid, Cordoba ve Real Madrid için oynayan bir büyüye sahip bir kalfaydı.

Madrid doğumlu forvet, İspanyol milli takımında 4 forma giyiyor ve başlangıçta Benfica’dan Espanyol’a 23 milyon avro değerinde bir anlaşmayla katıldı. Değeri o zamandan beri arttı ve şimdi Villa’nın forveti imzalamak için 33 milyon avroya yakın ödemesi bekleniyor.

Bayern Münih de forvet için bir transferle bağlantılı, ancak Villa’nın sözde yarışa liderlik ettiği söyleniyor.

Steven GerrardTarafı iki haftadan uzun süredir Espanyol ile görüşmelerde kilitli durumda ve bir teklifin kısa süre içinde kabul edilmesi muhtemel.

Espanyol başkanı Mao Ye, oyuncunun kısa süre içinde takımdan ayrılabileceğini kabul etti ve gazetecilere şunları söyledi: “Piyasada günler kaldı. Ve her zaman olasılıklar vardır (De Tomas’ın ayrılabileceği). Ama kadromuzda var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Reiss Nelson, sakatlık endişeleri nedeniyle Arsenal ve Leicester karşılaşması öncesinde iki kelimelik şifreli bir mesaj yayınladı.
Next post Novak Djokovic zieht offiziell raus · tenisnet.com