Bayern’in başkanı Cristiano Ronaldo ile ilgili tutumunu açıkladı

Cristiano Ronaldo haberleri

Bayern, Ronaldo’yla anlaşmaya sıcak bakmıyor


Bayern Münih CEO’su Oliver Kahn Manchester United’ın eski yıldızını transfer etme ihtimalini reddetti. Cristiano Ronaldo.

Portekizli, Red Devils’ten ayrıldıktan sonra şu anda serbest oyuncu. Bayern son zamanlarda onunla bağlantılıydı, ancak Kahn şimdi bir hamleyi reddetti.

Ile konuşmak Gökyüzü sporları Haberler, Kahn, Bayern’in Ronaldo’ya çok saygı duyduğunu ancak kulübün farklı bir politikası olduğunu ve 37 yaşındaki futbolcuyu transfer etmeyeceğini söyledi.

“Ronaldo için bir hamleyi göz ardı edebilirim. Bunu düşündük, hepimiz Ronaldo’yu seviyoruz ama strateji farklı. Kadromuzun nasıl bir araya getirilmesi gerektiğine dair net bir fikrimiz, felsefemiz var.”

Ronaldo geçen yaz Şampiyonlar Ligi futbolu oynamak için United’dan ayrılmaya can atıyordu, ancak çıkış kapısına yönelme fırsatı reddedildi.

Erik ten Hag’a yönelik saygısız yorumlarından sonra şimdi kendini zorladı ve Ocak ayında başka bir Avrupa kulübü bulmayı umuyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Christian Pulisic, ABD’nin Chelsea yıldızıyla ilgili büyük kararı nedeniyle Dünya Kupası şansını değerlendirmeli
Next post 2022 ACC/Big Ten Challenge: Program, maç saatleri, TV kanalları