Chelsea, Dijon Kameri için görüşmelere başladı

Haberler » Premier Lig haberleri » chelsea haberleri

Chelsea, Dijon Kameri için görüşmelere başladı

Kamer, Chelsea’ye mi gidiyor?


Blues, Red Bull Salzburg’dan Avusturyalı yıldız Dijon Kameri ile sözleşme imzalamak için bir transfer teklifi hazırlarken, Chelsea’nin yoğun transfer piyasası devam edecek gibi görünüyor. 19 yaşındaki Avusturya’nın en parlak genç adayı olarak görülüyor ve şimdiden RB Salzburg tarafından yaklaşık 18 milyon Euro değerinde.

Kameri, Avusturya ya da Kosova için oynayabilir ve uluslararası geleceği hakkında henüz bir karar vermedi, ancak birincisini seçmesi bekleniyor. 19 yaşındaki oyuncu, orta sahanın herhangi bir yerinde oynamakta rahat ama Kameri’nin gerçekten parladığı yer ofansif bir rol. Bu sezon kulübü için şimdiden dört kez forma giydi, OFB Kupası’nda bir gol ve Avusturya Bundesliga’da üç kez forma giydi.

Finansal Fair Play tehdidi, takımın sahip olduğu herhangi bir transfer planını bozabileceğinden Chelsea, daha fazla harcama konusunda dikkatli olacaktır, Blues’un birkaç genç oyuncuyu teknik olarak yaklaşık yedi veya sekiz yıllık uzun vadeli anlaşmalara bağladığı söylenmektedir. FFP kuralı etrafında çalışır.

Kameri’nin İngiltere’ye taşınmaya açık olduğu söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Tottenham’dan Harry Kane’in yerine geçmesi için iki “astronomik” transfer hamlesi yapması istendi
Next post Carlos Alcaraz vs. Tommy Paul TV’de, canlı yayında ve tenisnet.com’da canlı yayında