Chelsea, Ocak ayında yeni orta saha oyuncusuna öncelik verecek

Haberler » Premier Lig haberleri » Chelsea haberleri

Chelsea Ocak ayında yeni orta saha oyuncusuna öncelik verecek

Chelsea Ocak ayında orta saha oyuncusuna büyük para harcayacak
Futbol Transfer Merkezi


Chelsea, Ocak ayında transfer penceresi yeniden açıldığında kadrolarını başka bir orta saha oyuncusu ile güçlendirmeye çalışacak.

Blues, öncelikle bu yaz satın almalarıyla savunmalarını güçlendirmeye odaklandı. Kalidou Kulibaly, Wesley Fofana ve Marc Cucurella.

Saldırı da desteklendi Raheem Sterlini ve Pierre-Emerick Aubameyangama muhtemelen kayan bir orta saha oyuncusunu kaçırdılar.

Denis Zakaria Juventus’tan son gün kredisi hamlesiyle imzalandı, ancak Blues’un Yeni Yılda bir orta saha oyuncusu için hala büyük harcama yapması bekleniyor.

Ajax yıldızı Edson Alvarez Ana orta saha hedefleri son güne girmekti, ancak Hollandalı şampiyonlar satılık olmadığını açıkça belirtti.

Ajax’ın yerini alacak zamanı yoktu, ancak Alvarez, transfer penceresi yeniden açıldığında Chelsea’ye taşınabileceğine dair güvence verdi.

Chelsea bu yaz onun için 50 milyon avro ödemeye hazırdı ve Ajax, Meksika milli takımıyla yollarını ayırmak için benzer bir meblağ tutabilirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Graeme Souness, Chelsea v West Ham sırasında tartışmalı VAR kararı konusunda Thomas Tuchel ile aynı fikirde
Next post ABD Açık: Ende von Rafael Nadals