Christian Pulisic, Thomas Tuchel toplantısından önce Chelsea transfer ipucunu endişelendirdi

Chelsea forveti Christian Pulisic, geleceği hakkında kulüple yapacağı büyük bir toplantı öncesinde potansiyel olarak endişe verici bir transfer ipucunu bıraktı. 23 yaşındaki oyuncu için tutarsız bir sezonun ardından geliyor.

Pulisic, 2019’da Borussia Dortmund’dan Londra’ya 50 milyon sterlinin biraz üzerinde ve bol potansiyelli transfer yaptı. Chelsea’deki kariyerinde bu yeteneğin kıvılcımları olsa da, bu sezon Premier Lig maçlarının üçte birine başlayarak henüz kendisi için bir A takım forması almadı.

USMNT International, 22 lig maçında altı gol atmayı ve iki asist yapmayı başardı. Chelsea’nin resmi web sitesinde ileriye dönük olarak tartışan Thomas Tuchel, daha önce Pulisic’in takımda bir yer için savaşma yeteneğini övdü.

DAHA FAZLA OKU:Chelsea, Ligue 1 forvetinin bu yaz ayrılması beklendiği için ‘bir sonraki Kylian Mbappe’yi imzalayabilir

“Hıristiyan [Pulisic] Kai ile aynı durumdaydı [Havertz]Alman teknik adam, dedi. “Her ikisi de geri dönüşün sorumluluğunu üstlendi, bu yüzden bu onların sorumluluğu ve övgüyü hak ediyorlar. Harika bir iş çıkardılar ve bunu sahada görebilirsiniz.”

Bununla birlikte, ufukta olan transfer penceresiyle birlikte, Tuchel mevcut kadrosuna yeni bir gözle bakarken işler değişecek gibi görünüyor. Devralma hala tamamlanmayı beklerken, koç transfer seçenekleri konusunda bazı büyük kararlar almaya hazırlanıyor.

Bunlardan biri, babası bu ayın başlarında oyun zamanı eksikliğinden duyduğu hoşnutsuzluğu dile getirerek geleceği hakkında spekülasyonlara yol açan Pulisic olabilir. Eşit derecede endişe verici bir olayda, yıldız sosyal medyaya geçti, biyografisinden ‘Chelsea FC’yi sildi ve profil resmini Chelsea formasındaki birinden birinden, açık olmayan birine değiştirdi. Instagram.

Kulüple yapılacak büyük bir toplantı öncesinde geleceğin neler getireceğine dair endişe verici bir öneri. Bunun nedeni, Fabrizio Romano’nun OfsaytAmerikalı’nın önümüzdeki haftalarda Tuchel ile geleceği hakkında bir tartışmaya hazır olduğunu iddia etti.

Forvette tam olarak ne olacağını zaman gösterecek, ancak belirsizliğin ortasında Stamford Bridge’den uzaklaşan birkaç kişiden biri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post „Carlos Alcaraz ist ein Jahrhundert-Phänomen“ · Tennisnet.com
Next post Man Utd, Konrad Laimer’in takibini hızlandırdı