Crystal Palace, çıkış kapısında gösterilen orta saha oyuncusu olarak oyuncuların listesini yayınladı

Crystal Palace, 2022/23 sezonunda takımda kalacak ve serbest bırakılan oyuncuların listesini açıkladı.

Eagles, uzun süredir görev yapan stoper Martin Kelly’nin kontratının sonunda kulüpten ayrılacağını doğrulamıştı, ancak şimdi ona orta saha oyuncusu Jaroslaw Jach katılacak. Polonyalı milli futbolcu Ocak 2018’de Palace’a üç buçuk yıllık ilk kontratla katıldı, ancak kulüp için yalnızca bir üst düzey görünüm elde etti ve zamanının çoğunu güney Londra’da kiralık olarak geçirdi.

Jach’in Eagles için tek maçı, Eylül 2020’de Lig Kupası’nda ikinci turda Bournemouth’a mağlubiyetle geldi. 28 yaşındaki oyuncu, Palace penaltılarla elenirken 90 dakika sol bek oynadı ve daha fazla zaman kazanamadı. ilk kez saha.

DAHA FAZLA OKUYUN: Steve Parish, oyuncu uzaklaşırken Crystal Palace transfer işinin ilk parçasını doğruladı

Kulüp, Jach ve Kelly’ye Crystal Palace’ta geçirdikleri zaman için teşekkürlerini iletti ve onlara gelecekteki çabalarında başarılar diledi. Kulübün web sitesinde duyurulan oyuncu listesi, şu anda yeni anlaşmalar müzakere edenleri de içeriyordu ve orta saha oyuncusu Cheikhou Kouyate bu kategoriye giren tek oyuncuydu.

Yeni sezon için tutulan oyuncuların listesi arasında, Ocak ayında Derby County’den 1 milyon sterline imzalanan yeni gelen Luke Plange ile zaten sözleşmeli olan tüm oyuncular da listede yer alıyor.

Crystal Palace, oyuncu listesini korudu ve yayınladı

* Oyuncunun kulüple görüşme halinde olduğunu belirtir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Es geht um 40 Millionen Pfund · tenisnet.com
Next post Chelsea, ayrılmak istediğini ifade ederse Cesar Azpilicueta’nın gitmesine izin verecek