Everton, Chelsea’ye çifte baskın mı yapacak?

Haberler » Premier Lig haberleri » Everton haberleri

Frank Lampard haberleri

Gilmour ve Barkley Everton’ın transfer radarında


Everton menajeri Frank Lampard için çifte hamle ile eski kulübüne baskın yapmayı umuyor. Ross Barkley ve Billy Gilmour. Barkley Chelsea’de gagalama düzenini düşürdü, bu arada İskoç uluslararası Gilmour, Norwich City ile bir kredi büyüsünün ardından normal ilk takım futbolu için Stamford Bridge’den ayrılmaya hazır.

Bu sabah çok sayıda rapora göre, Chelsea orta saha ikilisini satmaya hazır ve Everton ikiliyi imzalamak için 18 milyon sterlinlik bir teklif hazırlıyor. Barkley’nin kariyeri 2018’de Goodison Park’tan ayrılmasından bu yana yokuş aşağı gitti ve 28 yaşındaki oyuncu, eski kulübüne dönmek için cezbediyor.

Bu arada Gilmour buna inanıyor Frank Lampard düzenli olarak oynama şansını kabul ederek kendi kariyerinin gelişmesine yardımcı olabilir. Thomas Tuchel pek olası değildir.

Everton menajeri Frank Lampard Bu yaz ne kadar para harcayabileceğinden hala emin değil, ancak Richarlison’ın Tottenham Hotspur’a satışının Chelsea orta saha ikilisi için büyük bir hamleyi finanse etmesi muhtemel.

Gilmour için bir anlaşma önümüzdeki hafta açıklanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Hücum değişikliği, Spence kararı verildi – Tottenham kadroları Antonio Conte’nin Roma’ya karşı seçmesi gerekiyor
Next post Roberto Bautista Agut stoppt Filip Misolic im Finale von Kitzbühel · tenisnet.com