Everton taraftarlarının Chelsea’yi bozma planı başarısız oldu ve Thomas Tuchel ‘etki’ hakkında karar verdi – Anita Abayomi

Uykunuzda uyanmak evcil hayvan çilesidir. Chelsea oyuncularının Everton’a karşı oynadıkları maçın önünde ne kadar sinirli olacağını hayal edebiliyorum.

Maçtan önceki gece Chelsea ekibi, Everton taraftarları tarafından otellerinin önünde ziyaret edildi. Taraftarların Chelsea’nin uykusunu bozmak için gürültü yaptığı ve havai fişek patlattığı bildirildi. Thomas Tuchel’e göre umulduğu kadar başarılı olmadı.

Maç öncesi Chelsea patronu, “İki kez uyandım. Hedef buydu. Bir dakika sonra diğer tarafı çevirdim ve uykuma devam etti, bu yüzden büyük bir etkisi olmadı” dedi.

Daha fazla oku: Chelsea oyuncuları, Premier Lig’deki kritik Everton çatışması öncesinde yüzleşmek zorunda kaldılar

Everton şu anda küme düşme bölgesinde yaşamları için savaşıyor ve alabilecekleri tüm yardıma ihtiyacı olacak. Taraftarlar meseleleri kendi ellerine almaya karar verdi. Blues’un kendi sahalarını ziyaret ettiği düşünülürse, bu bir aksama yaratmak için sağlam bir fırsattı.

Jorginho da uyanmıştı. Lig maçından önce Sky Sports’a konuşan o, aksaklığı “gürültülü” olarak nitelendirdi.

Diye devam ediyor,

“Bunun olacağını biliyorduk ve bugün tekrar uyumaya ve hazır olmaya çalıştık”.

Chelsea, saat 14.00’te Everton’ı konuk ediyor. Blues için üç puan, ilk dörtteki konumlarını sabitlemeye bir adım daha yakın. Toffees için bir galibiyet, onların küme düşme bölgesinden kaçmalarına yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Holger Rune nach Kurz-Finale zum ersten Başlık · tenisnet.com
Next post Man Utd yıldızı Real Madrid’e dönebilir