Fabrizio Romano, Frenkie de Jong’a Liverpool dedikodularına seslendi

Haberler » Premier Lig haberleri » Liverpool haberleri

Fabrizio Romano, Frenkie de Jong'a Liverpool dedikodularına seslendi

Romano, De Jong’u Liverpool dedikodularına aldı
Futbol Transfer Merkezi


ünlü gazeteci Fabrizio Romano Liverpool’u Barcelona orta saha oyuncusu Frenkie de Jong ile ilişkilendiren spekülasyonların hiçbir gerçeği olmadığını açıkladı.

Hollandalı uluslararası oyuncu, geçen yaz yaklaşık 72 milyon sterlinlik bir ücret üzerinde anlaştıktan sonra geçen yazki transfer döneminde Manchester United’a katılmak için uçtu.

Ancak herhangi bir transfer gerçekleşmedi. 25 yaşındaki oyuncu, mali sorunları nedeniyle Barcelona’dan ayrılmak istemediğini açıkça belirtti.

De Jong o zamandan beri başlangıç ​​kadrosunun içinde ve dışında, ancak Romano, oyuncunun transfer duruşuyla ilgili olarak ‘hiçbir şeyin değişmediği’ konusunda ısrar ediyor.

Liverpool’un geçtiğimiz günlerde Hollandalı için Ocak ayında bir baskın yapacağı lanse edildi, ancak Romano bu iddiaları bugün erken saatlerde bir güncellemede çöpe attı.

“Frenkie de Jong tarafında değişen bir şey yok. Son günlerde ve haftalarda da söylediği gibi Barcelona’da kalmak istedi ve hala bir değişiklik yok.”

Jürgen Klopptakımı mevcut kampanyaya korkunç bir başlangıç ​​yaptı ve şu anda masada 13 puanla sekizinci sıradalar.

Orta saha gösterileri inandırıcı olmaktan çok uzaktı ve Klopp’un hiyerarşiyi bir seçim çerçevesine imza atmaya çağırması sürpriz olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Piers Morgan, Leeds United vs Arsenal elektrik kesintisi gecikmesinin ortasında ‘VAR cehennemine’ ulaştığımızı söyledi
Next post Aufregung ve Andreas Seppi · Tennisnet.com