Hans Vanaken West Ham’a katılacak

Haberler » Premier Lig haberleri » West Ham haberleri

Hans Vanaken West Ham'a katılacak

Hans Vanaken Irons’a giderken


Club Brugge’ün orta saha oyuncusu Hans Vanaken Belçikalı yıldız, Londra Stadyumu’nda dört yıllık bir anlaşma imzalamaya hazır göründüğü için bu hafta West Ham’a taşınacak. 29 yaşındaki oyuncu birkaç aydır Hammers’ın izcileri tarafından izleniyor ve kısa süre içinde bir anlaşmaya varılması muhtemel.

6 fit 5’te duran Vanaken, bol miktarda hava yeteneği sunar, ancak aynı zamanda harika bir pasördür. Belçikalı ile eşleştirilmesi mümkündür Tomas Soucek kulübün orta sahasında ya da Hammers’ta bir forvet arkasında 10 numara bir rol oynayabilir.

29 yaşında, Vanaken’in bu kadar uzun süre sonra anavatanını terk etmemiş olması ve bir röportajda bu fırsatı değerlendirmek zorunda olduğunu itiraf etmesi nadirdir.

West Ham, oyuncu için 8,5 milyon euro ödeyecek.

Vanaken, “Bu, bir gün yurtdışında oynamak için son şansım olabilir ve bunu kullanmak istiyorum. Bu konuda zaten çok şey yazıldı. Artık sürpriz değil. Bunun hakkında düşündüm. Söz konusu kulüp West Ham ilgileniyor, ben de öyle. Club Brugge ile görüşmeler Pazartesi günü başlayacak. Bunun bizi nereye götüreceğini göreceğiz!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post West Ham oyuncu reytingleri: Thilo Kehrer’in çılgınlık anının yan maliyeti olarak Brighton laneti devam ediyor
Next post Aryna Sabalenka – Hilfe beim Aufschlag dringend nötig · Tennisnet.com