Liverpool Ocak ayında büyük harcamaya hazır mı?

Haberler » Premier Lig haberleri » Liverpool haberleri

Jürgen Klopp haberleri

Klopp, Ocak’ta büyük paralarla imzalanacak


Liverpool patronu Jürgen Klopp Kadroyu güçlendirmek için Ocak ayında önemli bir transfer bütçesi verilebilir.

Merseyside devleri, yaz transfer döneminde karaya çıkmak için 80 milyon sterlinden daha az harcadı Darwin NunezFabio Carvalho, Calvin Ramsay ve Arthur.

Bunlar arasında sadece Nunez ve Carvalho iyi bir etki yarattı ve Klopp’un yılın başında başka bir seçim çerçevesi imzalayacağı söyleniyor.

Football Insider’a göre, Klopp, Arthur’un antrenmandaki ilerlemesinden etkilenmezken, yeni bir orta saha oyuncusu Ocak ayı için en önemli öncelik olabilir.

Brezilyalı’nın Juventus’tan kiralama süresi bu kış sona erebilir ve Kırmızılar daha sonra genç bir orta saha yıldızı satın almaya odaklanabilir.

Borussia Dortmund’un Jude Bellingham Düzenli olarak Kızıllarla bağlantılıydı, ancak kampanyanın sonuna kadar bir anlaşma olası görünmüyor.

Bu nedenle, Merseyside devleri Flamengo’nun sözleşmesini imzalamayı hedefleyebilir. Joao Gomes yerine. Sözleşmesinde 52 milyon sterlinlik serbest kalma maddesi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post USMNT yıldızı Mikel Arteta hatırlatıcısı ve Nicolas Pepe güncellemesi gönderirken Arsenal’in ödünç aldığı güç sıralaması
Next post Nervenstarker Tsitsipas zieht ins Viertelfinale ein · tenisnet.com