Man Utd ileri Juventus ve Barcelona tekliflerini geri çevirdi

Anthony Martial haberleri

Martial, Juventus ve Barcelona’yı reddetti
Futbol Transfer Merkezi


Manchester United forvet Anthony Martial Juventus ve Barcelona’dan Sevilla’ya katılmak için gelen kredi tekliflerini reddettiğini açıkladı.

Sevilla, geçen ay Fransız oyuncuyu imzalamak için erken bir yaklaşımda bulundu, ancak Red Devils’in geçici bir anlaşma talepleriyle ertelendi.

Juventus ve Barcelona, ​​hizmetleri için yarışa girmek için onu takip etti, ancak 26 yaşındaki Sevilla’ya katılmak istediğinde kararlıydı.

La Liga kıyafeti sonunda onu ödünç aldı. Mali detaylar açıklanmadı, ancak maaş kesintisini kabul ettiği biliniyor.

Diario de Sevilla’ya şunları söyledi: “Doğru. Juventus beni imzalamaya çalıştı. Menajerimle konuşuyordum ve ona Sevilla’ya gitmeyi tercih ettiğimi söyledim. Bu benim ve ailem için en iyi seçenekti.”

“FC Barcelona menajerimle konuştu ama dediğim gibi menajerimle konuştum ve ona ‘Önceliğim Sevilla’ dedim.

Martial, geçtiğimiz hafta Osasuna’ya karşı Sevilla’da hayal kırıklığı yaratan bir çıkış yaptı. Julen Lopetegui ondan daha fazla çaba istedi.

Ağır oyun stili nedeniyle United’da da benzer eleştiriler aldı ve kaderini değiştirip değiştiremeyeceği henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Mikel Arteta’nın Bukayo Saka’yı Arsenal’de tutmak ve 36 milyon sterlinlik hücum oyuncusuyla sözleşme imzalamak için yapması gerekenler
Next post Erkekler kolej basketbolu üzgün: SMU 6 No’lu Houston’ı şok etti, Oklahoma 9 No’lu Texas Tech’i devirdi