Memphis Depay, Barça’dan ücretsiz transferle ayrılacak mı?

Haberler » Premier Lig haberleri » Chelsea haberleri

Memphis Depay, Barça'dan ücretsiz transferle ayrılacak mı?

Barcelona’dan ücretsiz transferle ayrılmak için Depay


Hollandalı uluslararası Memphis Depay İspanyol devleri yeni transferler yapabilmek için gerekli oyuncuları satmakta zorlanırken, bu yaz Barcelona’dan ücretsiz transferle ayrılmasına izin verilebilir. Pierre-Emerick Aubameyang Ayrıca bir ayrılmayla da bağlantılıydı, ancak Depay’in muhtemel çıkış olduğu anlaşılıyor, Juventus ve Chelsea, oyuncunun hizmetleriyle ilgilenen kulüpler arasında.

Hollanda’nın en iyi oyuncularından biri olarak kabul edilen Depay, İngiltere’de Manchester United ile kısa bir süre boyunca etkilemeyi başaramadı, ancak bu Chelsea’nin oyuncuya olan ilgisini kaydetmesini engellemedi.

Juventus, Depay’i imzalamak için sürüye liderlik ediyor, ancak Arsenal ve Depay’in eski kulübü Man Utd bile saldırgan için tekliflerle bağlantılı.

Depay, Premier Lig tarafının eski PSV Eindhoven adamını indirimli bir fiyat transfer anlaşmasıyla Ligue 1 tarafı Lyon’a satmayı seçtiği 2015 ve 2017 yılları arasında Man Utd için kısaca oynadı. Depay’in 28 maçta 12 gol attığı Barca’ya transfer olmadan önce bu kulüpte etkileyici bir beş yıl geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Frenkie de Jong Barcelona’da Chelsea olarak transfer anlaşması için ‘son esnemede’ ‘toplantı’
Next post Nick Kyrgios’un liebevolle Nachricht an seine kranke Mutter · tenisnet.com