Ralf Rangnick, Man Utd için iki transfer önerdi

Haberler » Premier Lig haberleri » Manchester United haberleri

Ralf Rangnick haberleri

Rangnick birkaç Man Utd hedefi önerdi
Futbol Transfer Merkezi


Manchester United’ın geçici menajeri Ralf Rangnick bu yaz kulüp için iki transfer önerdiğini açıkladı.

Red Devils hayal kırıklığı yaratan bir Premier Lig kampanyası geçirdi ve şu anda oynayacakları beş maçla altıncı sırada yer alıyorlar.

Bunun ortasında Rangnick, bu yaz kendisi tarafından önerilen bir çiftle birkaç imza olabileceğini kabul etti.

Söyledi Gökyüzü sporları: “United gibi bir kulübün ilgisini çekebilecek, formasyondan, futbol tarzından ve yeni bir menajerden bağımsız birkaç oyuncu olabilir – ve bu oyuncuları yönetim kuruluna zaten seçtim -.”

Erik ten Hag, Temmuz ayından itibaren kulübün daimi menajeri olacak. Hollandalı, yeni imzalar için fonlarla desteklenecek.

52 yaşındaki oyuncu, potansiyeli olan genç oyuncuları tercih etme eğiliminde ancak yönetim kurulu ayrıca birkaç oyuncu kadrosunun peşine düşmeyi planlıyor.

Tottenham Hotspur’la uzun vadeli bir ilgileri var. Harry Kaneama Şampiyonlar Ligi futbolu olmadan onu cezbetmek zor olabilir.

RB Leipzig oyun kurucu Christopher Nkunku aynı zamanda onların radarındadır, ancak Fransız da aynı nedenden dolayı onları küçümseyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Naby Keita, Man Utd galibiyetindeki olaydan sonra Liverpool – Tottenham maçında müsait olduğu için neden şanslı?
Next post Wimbledon spaltet die Tenniswelt – Novak Djokovic nennt Startverbot für Russen ve Belarussen “verrückt” · tenisnet.com