Thomas Tuchel, Chelsea ekibine 93 milyon sterlinlik ikilem arasında Dünya Kulüpler Kupası finali talebi gönderdi

Chelsea ve Palmeiras arasında oynanacak Dünya Kulüpler Kupası finalinde Thomas Tuchel ve Zsolt Low’a oybirliğiyle Kepa Arrizabalaga’yı Edouard Mendy üzerinden başlatmaları söylendi.

Her iki kaleci de son zamanlarda Senegalli şut durdurucunun ülkesinin son AFCON galibiyetinde büyük bir rol oynamasıyla harika bir formdayken, Kepa onun yokluğunda iyi bir şekilde vekalet etti.

Blues’un 16 numarasının, kulübün uzun vadeli çıkarlarına uygun olması nedeniyle finale başlayabileceği bildirildi. futbol.london Avrupa Şampiyonlarının yaz aylarında 71 milyon sterlinlik imzaları için tekliflere açık olduğunu anlamak.

Palmeiras maçı için kişisel olarak potansiyel bir değişiklik, Cumartesi günkü gösteri etkinliği öncesinde Zsolt Low’un maç öncesi basın toplantısında söylemek zorunda olduğu şeylerden daha fazla ima edildi.

Tuchel’in asistanı Cuma günü öğleden sonra yaptığı açıklamada, “Her iki kaleciden de çok memnunuz. Her iki kalecinin de böyle olması rahat bir durum.”

“Şimdi Edou geri döndü, o taze, bu gece kararı vermemiz gerekiyor. “Bu konuyu Thomas’la konuşacağız. Nihai karar maçtan birkaç saat önce olacak ama ikisinden birine karar verirsek yedek kulübesindeki için endişelenecek ya da üzülecek bir şey yok.

“Her iki kaleci de son haftalarda büyük bir performans sergiledi. Bu yüzden bu sadece bu oyun için bir soru. Bu gece veya en geç yarın.”

Her iki kaleci de aralarında toplam 93 milyon sterline mal olurken, Tuchel ve ekibi. Orta Doğu’da daha fazla tarih yazabilecek son 11’i çıkarmadan önce ellerinde kesinlikle bir ikilem var.

Normalde taraftarlar, Dünya Kulüpler Kupası finali gibi bir durumda 29 yaşında daha güvenilir bir başlangıç ​​görmeyi tercih ederdi ancak Kepa, Al Hilal’e karşı yarı final ve rolüyle en büyük maçlarda oynayabileceğini de gösterdi. Chelsea’yi Süper Kupa’yı tam olarak bu noktayı göstererek kazanmak.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tüm bunlar, bu durumda kimin seçilmesi gerektiği sorusu sorulduğunda taraftar tepkisine yansıdı.

İşte tepkinin en iyisi Reddit Chelsea taraftarlarından en çok tercih edilen eski La Liga oyuncusu.

@ImperiumnV dedi o [Kepa] final oynamalı. Onu hakediyor.’

@Kroos-Kontrolör şöyle düşünüyor: ‘Bence her iki finalde de oynayacak.’

@Sektsioon “Yapmayacağını düşünmek için bir sebep yok, o bizim özel kupa kalecimiz. Geçen sezon final de dahil olmak üzere tüm FA Cup koşusunu oynadı.’

Madalyonun diğer tarafında, @DangerousShift2714 şöyle düşünüyor: ‘Mendy dürüstçe finalde oynamalı. Keep ne kadar gelişmiş olursa olsun. Finalde en iyi oyuncumuzu oynamalıyız.’

@4alvish bu noktadan sonra devam etti: ‘Tuchel’in onu final için yedekleyeceğini sanmıyorum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Opelka, Brooksby nähren Hoffnung auf Heimsieg · tenisnet.com
Next post Chelsea 27 yaşındaki yıldızı satmaya hazır