Todd Boehly, devralma anlaşması sırasında Mason Mount ve Reece James sözleşme kararını çoktan verdi

Todd Boehly’nin konsorsiyumunun, birinci takım kadrosunun ilgili durumlarından biraz endişe duymasının ardından Mason Mount ve Reece James’in Chelsea’deki sözleşmelerini ele almaya hazır olduğu bildiriliyor.

Blues, Boehly liderliğindeki konsorsiyumun kulübü devralmasıyla yeni bir sahiplik grubu için şartların kabul edildiğini doğruladı. A ifade Kulübün internet sitesinde şu ifadeler yer aldı: “Chelsea Futbol Kulübü, Todd Boehly, Clearlake Capital, Mark Walter ve Hansjoerg Wyss liderliğindeki yeni bir sahiplik grubu için Kulübü satın almak için şartların kabul edildiğini doğrulayabilir.

“Yapılan toplam yatırımın 2.5 milyar sterlin’i Kulüpteki hisseleri satın almak için kullanılacak ve bu gelirler Roman Abramovich tarafından onaylandığı üzere %100 hayır kurumlarına bağışlanmak amacıyla donmuş bir Birleşik Krallık banka hesabına yatırılacak. Gelirlerin dondurulan Birleşik Krallık banka hesabından transfer edilmesi için hükümetin onayı gerekecek.

DAHA FAZLA OKU: Todd Boehly kimdir? Chelsea’yi devralmayı tamamlamaya yakın konsorsiyuma liderlik eden işadamı

“Ayrıca, önerilen yeni sahipler Kulübün yararına daha fazla yatırım için 1,75 milyar sterlin taahhüt edecek. Buna Stamford Bridge, Akademi, Kadınlar Takımı ve Kingsmeadow’a yapılan yatırımlar ve Chelsea Vakfı için devam eden finansman dahildir. Satış bekleniyor. tüm gerekli düzenleyici onaylara tabi olarak Mayıs ayı sonunda tamamlanacak. Daha fazla ayrıntı o zaman sağlanacaktır.”

Raporlara inanılırsa, Boehly ve Chelsea’nin yeni sahibi şimdiden ileriyi planlıyor gibi görünüyor. Nizaar Kinsella at Goal’e göre, konsorsiyum A takımdaki bazı sözleşme durumlarıyla biraz ilgili ve Mount ve James için mümkün olan en kısa sürede yeni anlaşmalar yapmak istiyor.

Chelsea, sözleşmelerinin sona ermesi nedeniyle sezon sonunda hem Antonio Rudiger hem de Andreas Christensen’ı kaybetmeye hazır ve diğer birçok kişinin anlaşmalarına çok az zaman kaldı. Ancak Mount ve James, kulübün geleceği olarak kabul ediliyor. Çiftin büyük maaş artışlarını hak etmesiyle, Boehly’nin konsorsiyumu, başka bir sorun haline gelmeden önce sorunu çözmek istiyor.

İngiltere ikilisini uzun vadeli anlaşmalara imzalamak, yeni sahiplik için kesinlikle yapıcı bir başlangıç ​​ve hayranları hemen gemiye almanın bir yolu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Novak Djokovic von Australien “metal stark belastet” · tenisnet.com
Next post Martin Satriano, Arsenal keşif ağı tarafından izlendi