Tottenham’ın transfer dönemi henüz tamamlanmadı

Haberler » Premier Lig haberleri » Tottenham Hotspur haberleri

Antonio Conte haberleri

Conte, Spurs’te daha fazla yeni yüz bekliyor
Futbol Transfer Merkezi


Tottenham menajeri Antonio Conte basına, bu yaz daha fazla oyuncuyla sözleşme imzalama planlarını henüz bitirmediğini bildirdi. Spurs, Premier Lig’in en yoğun takımlarından biri oldu ve yeni sezon öncesinde bazı yüksek profilli isimler getirdi.

Conte, Spurs’ü Şampiyonlar Ligi’ne yönlendirirken, kulüp ve yönetim kurulu, İtalyanlara yeni yüzler için harcaması için 120 milyon avroluk bir rapor veren kasayı açmayı seçti.

İvan Perisiç, Fraser Forster, Yves BissoumaRicharlison ve mercimek hepsi zaten White Hart Lane takımına katıldı.

Conte, “Evet, beş oyuncuyla anlaştık ve fikirler netleştiğinde transfer penceresine gitmek ve oyuncuları imzalamak daha kolay” dedi. “Planımız, geliştirmemiz gereken pozisyonlar ve roller konusunda çok açıktı ve başardık.

“Bence kulüp bu pencerede çok iyi çalıştı. Her koç için oyunculara hızlı bir şekilde sahip olmak çok önemli çünkü onlarla çalışabilir ve onları futbol anlayışımıza sokmaya çalışabilirsiniz. Geçmişte….Bence öyleydi.” hızlı bir şekilde beş oyuncuyla sözleşme imzalamak güzeldi.

“Şimdi ne olacağını göreceğiz. Fırsat olursa her zaman kadroyu güçlendirmeye çalışıyoruz. Kadroyu sayısal olarak geliştirmek istiyoruz.

“Tekrar ediyorum, dört müsabaka oynamak zordur. Sayısal yönü ve kalite yönü ile gerçekten iyi bir kadroya ihtiyacınız var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Tottenham, Sergio Reguilon için Sevilla savaşının ortasında 15 milyon sterlinlik transfer desteği verdi
Next post ATP Bastad: Dominic Thiem – Härteprüfung am Donnerstag · tenisnet.com