Chelsea satışı: Sir Jim Ratcliffe kararının ortasında Raine Group tarafından belirlenen Todd Boehly yedeği

Sir Martin Broughton, Todd Boehly’nin Blues’u satın alma girişimleri başarısız olursa Chelsea’yi satın almak için ilk tercih edilen yedek olarak tanımlandı. LA Dodgers azınlık sahibi, Raine Group tarafından tercih edilen teklif sahibi yapıldı ve bir anlaşmayı tamamlamadan önce özel bir müzakere dönemine girdi.

Boehly’nin ilk satış anlaşmasını 6 Mayıs Cuma gününe kadar imzalamaktan umutlu olduğu, Roman Abramovich’in ise anlaşmanın onaylanması için hükümete yaklaşmaya hazır olduğu söyleniyor. Rus şu anda yaptırım altında, yani satıştan hiçbir para ona gidemez, ancak Stamford Bridge’de kendisinden sonra kimin geçeceği konusunda hala söz hakkı var.

Sir Jim Ratcliffe geçen hafta Blues için 4 milyar sterlinlik bir teklifle geç bir teklifle geldi ve varlığının bugüne kadar süreci rayından çıkarabileceğine dair söylentiler vardı. Boehly, Broughton ve Steve Pagliuca ile birlikte mevcut aşamaya ulaşmak için zorlu sorgulama ve teklif aşamalarından geçtiler, bu nedenle Ratcliffe’in teklifinin bir şansı olmayacaktı.

DAHA FAZLA OKUYUN: Chelsea satışı: Roman Abramovich’in açıklaması Todd Boehly ve Clearlake Capital için şimdi ne anlama geliyor?

Şimdi durum böyle görünüyor. tarafından bildirildiği gibi CBS’den Ben Jacobs, Ratcliffe, Boehly’nin teklifinin çökmesi durumunda yedek seçenek olarak görülmüyor. Bu unvan Broughton’un Sebastien Coe, Lewis Hamilton ve Serena Williams gibi isimlerin desteğini içeren teklifine verildi.

Raine Group’un Ratcliffe’e yazılı olarak teklifinin değerlendirmeye alınmadığını, ancak şu anki Nice sahibini yarış dışı bıraktığını taahhüt ettiği bildiriliyor. Ancak teklifin kendisi geri çekilmedi ve Chelsea taraftarlarının desteğini aramaya devam ediyor.

Bu haftanın başlarında, Ratcliffe’in şirketi INEOS’un direktörü Tom Crotty, teklif hakkında konuştu ve hayranlara verdiği sözü tekrar teyit etmesine rağmen teklifin reddedildiğini açıkladı. Ile konuşmak BNN Bloomberg“Raine tarafından hemen reddedildik, ancak insanlara hala burada olduğumuzu hatırlatmaya devam edeceğiz. Hayran kitlesiyle etkileşime devam edeceğiz. Kendimizi hayran tabanlı bir teklif olarak görüyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Novak Djokovic vs. Hubert Hurkacz im TV, Canlı Yayın ve Canlı Yayın · tenisnet.com
Next post Man Utd yıldızı dört Avrupa kulübü tarafından aranıyor