Dominic Thiem “önümüzdeki günlerde sonuç” bekliyor Tennisnet.com

ABD Açık’tan emekli olduktan sonra, Dominik Thiem Salı günü duyurulan “tam vücut kontrolüne” tabi tutuldu.

kaydeden Nicholas Fink

Son düzenleme: 09/05/2023, 17:41

ABD Açık'ta Dominic Thiem ikinci turda pes etmek zorunda kaldı
ABD Açık’ta Dominic Thiem ikinci turda pes etmek zorunda kaldı

Dominic Thiem, 30. yaş gününden birkaç gün sonra sosyal medya üzerinden hayranlarına bir mesaj gönderdi ve “küçük bir güncelleme” yaptı. Buna göre, Aşağı Avusturyalı sürücü şu anda Salzburg’da bulunuyor ve burada Salı günü duyurulan “tam vücut kontrolüne” tabi tutuluyor.

Arka plan: Thiem bir süredir şiddetli karın ağrısıyla mücadele ediyordu ve ABD Açık’ın ikinci turunda Ben Shelton karşısında pes etmek zorunda kaldı. Hemen ardından, başlangıçta “bir tür gastrit” teşhisini kamuoyuna duyuran kardeşi ve menajeri Moritz, kapsamlı araştırmaların yapıldığını duyurdu.

Thiem New York’ta iyi oynuyor

Thiem, bunların artık Salzburg’da gerçekleştirildiğini açıkladı. 2021 Avustralya Açık’tan bu yana New York’taki bir Grand Slam turnuvasındaki ilk zaferini kutlayan eski dünya üç numarası, “Önümüzdeki günlerde sonuçları bekliyorum ve sizi güncel tutacağım” diye ekledi.

Thiem, planlandığı gibi bir sonraki maçına Bad Waltersdorf’taki Challenger turnuvasında (18-24 Eylül) çıkacak. 2020 ABD Açık galibi, geçen seneki iyi bir sezon sonu sonrasında dünya sıralamasında bir gerileme tehdidiyle karşı karşıya bulunuyor – Thiem, diğer şeylerin yanı sıra Gijon ve Antwerp’te yarı finale yükseldi – ancak hâlâ birkaç puanı var. savunulacak noktalar. Thiem şu anda sıralamada 81. sırada yer alıyor.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

Bildirimleri etkinleştirin:

Thiem Dominic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Al-Ittihad, Mohamed Salah’ı transfer etmek için 200 milyon £ değerinde büyük bir teklif yapacak
Next post Nuno Tavares Chelsea’yi ‘fethetti’, Tierney ilk kez sahneye çıkarken 10 anlaşma açıklandı – Arsenal’e kiralık son