Giovani Lo Celso, Aston Villa’ya mı katılacak?

Haberler » Premier Lig haberleri » Aston Villa haberleri

Giovani Lo Celso, Aston Villa'ya mı katılacak?

Lo Celso, Aston Villa’nın hedefi oldu


Tottenham orta saha oyuncusu Giovani Lo Celso, Aston Villa’ya transfer olabilir. Hücum eden orta saha oyuncusu, Villarreal’de kiralık iken ve yeni atanan menajerden etkilendi Unai Zımpara Lo Celso’yu kalıcı bir anlaşmayla imzalamak için önümüzdeki yaz eski kulübüne baskın yapabilir.

Lo Celso, ağız sulandıran 60 milyon avro karşılığında White Hart Lane’e geldi, ancak eski menajeri etkilemeyi başaramayınca Villarreal’e gönderildi. Jose Mourinho ve mevcut Spurs patronu Antonio Conte. İşaretler, Villarreal’in Spurs’ün Lo Celso satışından telafi etmek istediği bildirilen 30 milyon avroyu karşılayamayacağı, ancak Aston Villa’nın kesinlikle yapabileceği ve Emery’nin en kısa sürede 26 yaşındaki oyuncu için harekete geçeceği yönünde. olabildiğince.

Villarreal, Lo Celso’ya, Lo Celso ise Sarı Denizaltılara iyi davrandı ve takımın Avrupa Ligi şampiyonluğu kazanmasına yardımcı oldu.

Unai Zımpara Aston Villa’ya sefil bir kampanyayı yeniden inşa etmek ve başlatmak için getirildi, ancak İspanyol, bu Villa tarafını gerçekten kendine ait kılmak için birçok yeni yüz için fon transferleri için finansman bekliyor olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Cristian Romero, Dejan Kulusevski ve Richarlison neden Marsilya’daki Tottenham maçında yok?
Next post 2022-23 için en iyi 11 erkek basketbol takımı