Paul Pogba, Man Utd’nin yanıldığını kanıtlama sözü verdi

Haberler » Premier Lig haberleri » Manchester United haberleri

Paul Pogba haberleri

Pogba, Man Utd’de çıktı
Futbol Transfer Merkezi


Fransız orta saha Paul Pogba Manchester United’ın kendisine ilk fırsatta yeni bir sözleşme teklif etmeyerek hata yaptığını söyledi.

29 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi 30 Haziran’da sona erdiğinde Red Devils’den ayrılacak. Ücretsiz transferle Juventus’a yeniden katılması bekleniyor.

Hareket zamanı geldiğinde onaylanacak, ancak Pogba şimdi United’ın kendisine yeni bir sözleşme vermeyi beklemekle hata yaptığını söyledi.

“Düşünce sürecim Manchester’a bana sözleşme vermeyi beklemekle hata yaptıklarını göstermek. Diğer kulüplere de bana sözleşme teklif etmemekle hata yaptıklarını göstermek.”

Bu arada, geçmişte Pogba’ya United tarafından haftada 400.000 sterlinlik bir anlaşma teklif edildiği iddia edilmişti, ancak Pogba bunu reddetmeye karar verdi.

Spekülasyon üzerine basıldığında, orta saha oyuncusu, son yılında kulüp tarafından kendisine ‘hiçbir şey’ teklif edilmediğini vurguladı.

2018 Dünya Kupası galibi şunları ekledi: “Bir oyuncuya onu kesinlikle istediğinizi nasıl söylersiniz ve ona hiçbir şey teklif etmezsiniz? Bunu hiç görmediniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Lig Dışı Gün kurucusu Ulusal Oyun Ödülleri’nde isimsiz kahraman olarak onurlandırıldı
Next post Dominic Thiem, Salzburg Açık’ta startet · tenisnet.com