Mikel Arteta, Man Utd maçı için Arsenal’in sakatlık artışını doğruladı

Haberler » Premier Lig haberleri » Arsenal haberleri

Mikel Arteta haberleri

Tomiyasu, Man Utd ile karşılaşabilir


Arsenal menajeri Mikel Arteta bunu onayladı Takehiro Tomiyasu yarın Manchester United karşısında geri dönebilir.

Gunners kısa süre önce Chelsea’de 4-2’lik çarpıcı bir Premier Lig zaferi kaydetti ve üç galibiyetsiz maç serisini sonlandırdı.

Şimdi United’a karşı başka bir zorlu görevle karşı karşıyalar. Maç öncesinde, kulüp için zamanında bir sakatlık artışı oldu.

Tomiyasu kısa süre önce antrenmana geri döndü ve Arteta, akşam antrenmanında kendini iyi hissederse müsait olabileceğini söyledi.

Arsenal.com aracılığıyla bugünkü basın toplantısında şunları söyledi: “Bugün antrenman yaparsa ve kendini iyi hissediyorsa, yarın müsait olur, evet.”

Gunners şu anda dördüncü sıradaki Tottenham Hotspur ile puanlarda aynı seviyede, ancak rakiplerinin üstün bir gol farkı var.

Yarının erken başlama vuruşunda oynayacakları düşünülürse, Red Devils’e karşı bir puanla potansiyel olarak dördüncü sıraya gidebilirler.

Spurs, yarınki erken başlama vuruşunda Brentford’a gidiyor. Topçular, olumlu bir sonuç alabilirlerse, üzerlerine baskı yapabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Mikel Arteta, United’dan önce Takehiro Tomiyasu ve Alexandre Lacazette hakkında fitness güncellemesi sunuyor
Next post “Ich wusste nicht mehr, wie man verliert” · tenisnet.com