NCAA Kolej Basketbol Akademileri için Bireysel Pathway oyuncuları açıklandı

Parlayan Bir An | 2023 NCAA turnuvası

HİNDİSTANPOLİS — NCAA aday adayı açıkladı Erkeklerin Ve Bayanlar Memphis, Tennessee’deki 2023 NCAA Kolej Basketbol Akademisi’nin Bireysel Yoluna katılma davetlerini kabul eden öğrenci sporcular.

Kolej Basketbol Akademisi erkeklerde 24-27 Temmuz, bayanlarda ise 28-31 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kolej Basketbol Akademisi, NCAA Division I koçlarının bu dönemde değerlendirme amacıyla katılmasına izin verilen tek etkinliktir.

Bireysel Yolda, erkek ve kadın sporcu adayları, kendi kendilerini aday gösterme sürecinin ardından akademilere katılmaları için bireysel davetler alabildiler. Tüm 363 Bölüm I basketbol programlarından baş antrenörler, merkezi bir adaylık portalında oyuncular için oy kullanabiliyordu ve Kolej Basketbol Akademileri Danışma Kurulu da davetlerle ilgili girdilere sahipti.

İLGİLİ: NCAA Kolej Basketbol Akademileri için koçlar açıklandı

Akademiler, aday erkek ve kadın öğrenci sporculara kolej basketbolu deneyiminin bir örneğini sağlayacaktır. Bu gelişimsel yaz akademileri, üst düzey basketbol müsabakalarını yaşam becerileri eğitimiyle birleştirir.

Oyun oynamanın yanı sıra, katılımcılar ve ebeveynleri veya refakatçileri, NCAA uygunluğu ve uyumluluğu hakkında yaşam becerileri kurslarına katılacak; işe alım süreci; isim, resim ve benzerlik imkanları; ajanlar; Transfer Portalı; ve profesyonel basketbol fırsatlarına giden yol.

İlk Kolej Basketbol Akademisi, COVID-19 salgını nedeniyle üç yıllık bir ara vermeden önce, erkek sporcu adaylarının yer aldığı 2019’da gerçekleşti. Bu, müstakbel kadın öğrenci-sporcuları da kapsayacak şekilde genişleyen etkinliğin ikinci tekrarı olacak.

Son 2023 NBA Seçmeleri’nde, Utah Jazz tarafından ilk turda 16. sıradan seçilen Baylor’dan Keyonte George da dahil olmak üzere, ilk Kolej Basketbol Akademisi’nden çok sayıda mezun seçildi. Diğer akademi mezunları arasında Marquette’den Olivier-Maxence Prosper (24. seçim – Sacramento Kings), Arkansas’tan Jordan Walsh (38. seçim – Boston Celtics) ve Pepperdine’den Maxwell Lewis (40. seçim – Los Angeles Lakers) yer aldı.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://thecbbacademy.com/.

NCAA Kolej Basketbol Akademileri için koçlar açıklandı

NCAA, 24-31 Temmuz tarihlerinde Memphis, Tennessee’de gerçekleşecek olan 2023 NCAA Kolej Basketbol Akademisi’nin Bireysel Yolunun bir parçası olacak koçların listesini açıkladı.

DEVAMINI OKU

15. seri başı üç HBCU erkek basketbol programı Mart Çılgınlığı’nı nasıl alt etti?

Üç HBCU programı, 1997, 2001 ve 2012’de sonraki üç 2’ye 15 tohum alt üst ederek tarih kitaplarını değiştirdi. İşte böyle oldu.

DEVAMINI OKU

Bracketology: Andy Katz’ın NBA taslağı erken giriş son tarihi sonrasında NCAA erkekler basketbol turnuvası tahminleri

Andy Katz, 1 Haziran 2023 itibarıyla 2024 March Madness alanını şöyle görüyor:

DEVAMINI OKU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Arsenal’in savunma oyuncusu geleceğine haftaya karar verecek
Next post Alexander Zverev vs. Yosuke Watanuki im TV, Canlı Yayın ve Liveticker · tenisnet.com