11 Numaralı Providence, bir 3OT gerilim filminde Xavier’e karşı hayatta kalıyor

Bir dizi çılgın etkinlik ve üç uzatmadan sonra, 11 Numaralı Providence, Çarşamba gecesi Xavier’i yenmek için bekledi. Friars Silahşörleri 99-92 devirdi.

Paul Scruggs, Xavier’in istifa etmesine izin vermediğinden, Providence için bu kolay değildi. İkinci uzatmanın bitmesine sadece saniyeler kala, Silahşörler’in yıldızı sahada dripling yaptı ve saat sıfıra ulaştığında maçı 3’ü berabere bitirdi.

Uzatmanın ikinci karesinde Scruggs’ın muazzam vuruşuna rağmen, şu anki Büyük Doğu’nun önde gelen isimlerini – Providence Friars’ı devirmek için yeterli değildi. Uzatmaların üçüncü çerçevesinde Xavier 11-4’ü geride bıraktılar.

Providence, Çarşamba gecesi, oyun kurucu Jared Bynum liderliğindeki altı oyuncu çift hanelere ulaştı. Friars’a 32 saniye kala 97-92 önde olmak için bir debriyaj üçlüsü de dahil olmak üzere 27 sayı attı.

ÇILGINLIK GELİYOR: Beş NCAA turnuva umudu, Pazar günü Seçim için zorlu bir koşuya başladı

Providence, galibiyetle birlikte genel olarak 23-3’e ve Büyük Doğu’da 13-2’ye yükseldi. Cumartesi günü Creighton’a karşı kazanılan bir zafer, Friars için Büyük Doğu normal sezon şampiyonluğunu perçinleyecek.

Xavier 17-10’a düştü ve önümüzdeki Cumartesi Seton Hall’a karşı tekrar piste çıkmaya çalışacak. Silahşörler, Andy Katz’ın son parantez tahminlerinde 7 numaralı tohumlardı. Providence 4 tohum hattındaydı.

Kuzey Iowa’dan Paul Jesperson, destansı yarı mahkeme March Madness buzzer çırpıcısını batırdı

Paul Jesperson’ın 50 metrelik buzzer çırpıcısı March Madness tarihinin en uzunu. İşte nasıl olduğuna bir bakalım.

DAHA FAZLA OKU

DII erkek basketbol sıralaması: Konferans turnuvaları başladığında New Power 10

Nova Southeastern, yenilmezlik serisine devam ediyor ve en son DII erkekler basketbol Power 10 sıralamasında en üst sıralarda yer alıyor. Sıralamadaki diğer her nokta ters döndü. İşte yeni Power 10.

DAHA FAZLA OKU

March Madness: NCAA turnuvasının 9 numaralı tohumunu tanımak

9 numaralı tohumların NCAA turnuvasında nasıl bir performans gösterdiğine dair ayrıntılı bir tarihçe burada.

DAHA FAZLA OKU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Serie A kulübünün favorisi Arsenal orta saha oyuncusu
Next post Korona! Philipp Oswald fehlt Österreich içinde Südkore · tenisnet.com