Alexander Zverev vs. Radu Albot TV’de, canlı yayında ve canlı yayın tenisnet.com

Alexander Zverev Avustralya Açık’ın üçüncü turunda alır Radu Albot yapmak. Karşılaşma saat 06:00’dan itibaren TV’den canlı yayınlanacak ve Eurosport’tan yayınlanacak. Canlı kaydı burada bulabilirsiniz.

tenisnet.com’dan

son düzenleme: 01/20/2022, 06:32

Alexander Zverev için, Avustralya Açık’ta şimdiye kadar her şey plana göre gitti: hüküm süren Olimpiyat şampiyonu, Daniel Altmaier veya John Millman’a karşı bir setten vazgeçmedi ve üçüncü turda Radu Albot artık bir eleme. Bununla birlikte, Moldovalı ile şimdiye kadarki tek düelloda Zverev’in ABD Açık 2019’da beş sete ihtiyacı vardı.

Alexander Zverev ve Radu Albot arasındaki üçüncü tur düello, John Cain Arena’da gerçekleşecek ve TV’de ve Eurosport’ta saat 6:00’dan önce canlı olarak yayınlanmayacak. Canlı kaydı burada bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Zach Edey ve Purdue, Andre Curbelo’nun dönüşünde Illinois karşısında çifte fazla mesai gerilim filmi kazandı
Next post Luis Suarez, Mikel Arteta’nın 18 milyon sterlinlik baş ağrısını düzeltmek için forvet revizyonu için Arsenal’e yeşil ışık yaktı – Bailey Keogh