Antonio Conte ve ikinci Spurs sezonunun neler getireceği ve bir tane olup olmayacağı

Tottenham Hotspur, 2022’de galibiyetlerden mağlubiyetlere kaymaya devam ediyor ve Antonio Conte gelecek sezon hakkında konuşmayı reddediyor.

İtalyanlara yaz transfer dönemi ve Spurs’teki bir sonraki kampanya için planlar hakkında sorular sormanın saptırılan sorular olduğu taraftarlar ve medya için artık netleşti.

Conte, tüm odaklanmanın sezonun kalan üç ayında ve Premier Lig tablosunu mümkün olduğunca yüksek bitirmede olması gerektiğini iddia ediyor.

Taraftarlar, Tottenham’ı sevmeyen başkan Daniel Levy’den önemli bir destek almadan, onun gelecek sezon kaldırmayı umduğu kupaları kazanabilecek bir kulüpte olmasını beklemesinin daha muhtemel olmasından korkuyor.

Spurs muhabirimiz Alasdair Gold, yukarıdakilerin hepsini ve Tottenham Hotspur ile ilgili her şeyi aşağıdaki sohbet odasında yorumlar bölümünde tartışacak.

Katılabilir ve herhangi bir Spurs transfer konusu veya kulüp hakkında aklınıza gelen herhangi bir şey hakkında soru sorabilirsiniz.

Soru-Cevap oturumu yakında başlayacak, ancak Alasdair ile sorularınızı aşağıdaki yorumlar bölümünde göndermeye başlayabilirsiniz, ardından kulüpte neler olup bittiğiyle ilgili sorularınızın çoğunu yanıtlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken kaydolmak, sorunuzu göndermek, bilgilerinizi kaydetmek ve ardından tartışmaya katılabilirsiniz. (Ayrıca ekranın sağ üst köşesindeki silüete tıklayarak da üye olabilirsiniz).

Siz ve diğerlerinin cevaplarını beklerken, sitedeki en son Spurs haberleriyle ilgili en son içeriği kontrol ettiğinizden emin olun. .

Aşağıdaki yorumlar bölümündeki sohbet kutusu ekranınıza yüklenmiyorsa lütfen buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post “Großer Unterschied zwischen diesen beiden Realitäten” · tenisnet.com
Next post Arsenal, Club Brugge saldırganı için geri dönecek mi?