Son dakika: Antonio Rudiger, sözleşmesi sona erdiğinde bu yaz Chelsea’den ayrılmaya karar verdi

Antonio Rudiger bu yaz Chelsea’den ayrılmaya karar verdi. Bu sezonun başından beri, hatta geçen Haziran’a kadar, kontratının bitiminden önce ayrılabileceğine dair öneriler vardı, eğer bu sezonun başından beri ruh haliniz müziğini ölçüyorsanız, bu büyük bir şok değil.

Ancak şimdi, 29 yaşındaki defans oyuncusu Stamford Bridge’den ücretsiz transferle çıkmaya hazırlanıyor ve Chelsea’nin savunma durumunu oldukça zayıf bırakarak, yeni mülkiyet altında zaten belirsiz bir yaz penceresine doğru ilerliyor.

tarafından kırıldığı gibi atletik, şimdi kararını verdi ve Stamford Bridge’den ayrılmayı seçti. Alman, Ocak 2021’de Thomas Tuchel’in Frank Lampard’ın yerine geçmesinden bu yana Blues’un en önemli oyuncularından biri oldu.

DAHA FAZLA OKUYUN: Chelsea haberleri ve transferler CANLI: Rice sözleşmeyi reddetti, Ancelotti’nin Rudiger talebi, Kounde ipucu

Chelsea, İngiltere Hükümeti tarafından geçen ay Roman Abramovich’e uygulanan yaptırımların etkilerini hissettikten sonra, kulüp Rudiger ile yeni sözleşme tekliflerini tartışamadı ve oyuncunun geleceği için daha fazla bekleyemediğine inanılıyor.

Takip etmek için daha fazlası…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post “Ich wusste nicht mehr, wie man verliert” · tenisnet.com
Next post Arsenal bu yaz iki önemli transfer mi izliyor?