Thomas Partey sonunda Arsenal görevini 45 milyon sterlinlik anlaşmada ’10 üzerinden 4′ derecesinden sonra tamamladı.

Thomas Partey, Arsenal oyuncusu olarak en iyi formunun keyfini çıkarıyor.

Geçen ay Liverpool’a karşı kırmızı kartının yanı sıra, Ganalı milli oyuncu Gunners için yanlış bir adım atmadı ve şimdiye kadar kuzey Londra’daki büyüsünün oldukça dürüst derecesini tekrar gözden geçirmenin zamanı gelebilir.

Arsenal’in Aralık başında Manchester United’a karşı 3-2’lik yenilgisinin ardından Partey, 2020 yaz transfer döneminde Atletico Madrid’den 45 milyon sterlinlik hamlesinin ardından genel formundan açıkça memnun değildi.

“Kendime dört [out of 10]çünkü diğer takımı gerçekten incitebileceğim anlar var ama aynı zamanda kendime odaklanmama izin verdiğim anlar da var ve o zaman her şey alt üst oluyor” dedi. Gökyüzü Spor Haberleri. “Bu, daha iyi olman gerektiğini anladığın zamandır.”

O zamandan beri Arsenal’de Partey için işler düzeldi.

2022’nin başında Afrika Uluslar Kupası’na gitmeden önce, Gunners’ın Manchester City’ye 2-1 yenildikleri maçta bir maçın adamı gösterisi yaptı ve Patrick Vieira ile karşılaştırmalar kazandı.

Arsenal’in favorisi Gilberto Silva, “@OfficialVieira’ya benziyordu” diye tweet attı.

Pek çok taraftar bu performansı Partey’nin geçen sezon Old Trafford’da Man United’ı 1-0 mağlup etmesinden bu yana kulüp için en iyisi olarak görse de, 28 yaşındaki oyuncunun görevi bu performansı tutarlı bir şekilde tekrarlamaktı.

Ve sosyal medyadaki cevaba bakılırsa, Gunners’ No.5 için görev tamamlanmış gibi görünüyor.

Premier Lig’de Southampton, West Ham United, Leeds United, Norwich City, Man City, Wolves ve daha yakın zamanda Bukayo Saka için bir asist talep ettiği Brentford’a karşı yedi ardışık güçlü maçın ardından, çok sayıda Arsenal taraftarı Partey’nin nihayet geldiğine inanıyor. İngiliz futbolunda.Arsenal taraftarları, Thomas Partey'in 2020'de 45 milyon sterlinlik transferinin ardından sonunda Premier Lig'e adapte olduğunu düşünüyor. (Resim: Twitter)
Arsenal taraftarları, Thomas Partey’in 2020’de 45 milyon sterlinlik transferinin ardından sonunda Premier Lig’e adapte olduğunu düşünüyor. (Resim: Twitter)


Arsenal taraftarları, Thomas Partey'in 2020'de 45 milyon sterlinlik transferinin ardından sonunda Premier Lig'e adapte olduğunu düşünüyor. (Resim: Twitter)
Arsenal taraftarları, Thomas Partey’in 2020’de 45 milyon sterlinlik transferinin ardından sonunda Premier Lig’e adapte olduğunu düşünüyor. (Resim: Twitter)

@rehnato dedi ki: “Thomas Partey en üst kalitede. Sadece bugün değil, son maçlarında da standardı bu oldu.”

@and_got dedi ki: “Goodison’daki yenilgiden beri mükemmeldi, görmek harika!!”

@Frankie_Hobbs dedi ki: “Liverpool ve Partey’e karşı son birkaç aydır iyi durumda olan o gülünç kamera hücresini bir kenara bırakın.”

@24Jithinprakash dedi ki: “Bizi bir arada tutan yapıştırıcıdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Zverev eröffnet gegen Brooksby, Nadal mit harter Auslosung · tenisnet.com
Next post Manchester United saldırganı kalıcı çıkış peşinde