NCAA, DI basketbol şampiyonaları için COVID-19 kılavuzunu yayınladı

NCAA, Division I Erkekler ve Kadınlar Basketbol Şampiyonaları için COVID-19 kılavuzunu yayınladı. Davranış kuralları, diğer kış şampiyonalarına yönelik yaklaşımla uyumlu olarak, her şampiyona için COVID-19 protokollerini ve test gerekliliklerini ana hatlarıyla belirtir.

Kılavuz, 1. Kademe bireylerin kendi otel odalarında veya yeme içmede egzersiz yapmadıkları ve yarışmadıkları zaman iç mekanda maskelemeyi teşvik etmesine rağmen, her ekip ayrıca yerel halk sağlığı yetkilileri ve güncellenmiş Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri ile uyumlu protokoller uygulayabilir. Hakkında rehberlik COVID-19 Topluluk Düzeyi ve COVID-19 Önleme. Kılavuz, Aşama 1’deki asemptomatik bireyler için yerinde test yapılmasını gerektirmez.

Resmi seyahat grubundaki tüm bireyler 1. Kademe olarak kabul edilecektir. Şampiyona sahalarına seyahat etmeden önce, COVID-19 için test edilmeleri veya testten muafiyet gereksinimlerini karşılamaları gerekir.

Bir seyahat grubundaki muaf olmayan tüm bireyler, bir turnuva sitesine gitmeden önce negatif bir COVID-19 test sonucu vermelidir. Bu, varıştan sonraki bir gün içinde bir antijen testi veya varıştan sonraki iki gün içinde bir PCR testi olabilir.

Testten muaf olmak için, 1. Kademe bir katılımcının tam olarak aşılanmış olması veya önceki 90 gün içinde bir COVID-19 enfeksiyonu belgesine sahip olması gerekir. Birincil aşı serisini tamamlamadan 14 gün sonra veya birincil aşı serisini tamamlamış ve bir destekleyici almış kişiler, tam aşılanmış olarak kabul edilir.

Yerinde test önerileri, takımın birincil atletizm sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından yapılacak ve semptomların bir kombinasyonuna veya COVID-19’lu biriyle belgelenmiş yakın temastan elde edilen bir risk değerlendirmesine dayanacaktır. Turnuva sahipleri sitede COVID-19 testleri sağlayacaktır.

Öğrenci-sporcular da dahil olmak üzere 1. Kademe bireyler, seyahat ederken veya bir ev sahibi/müsabaka sahasında yalnızca planlanmış takım etkinliklerine katılmalıdır.

Okullara, yerel belediyelerin ve mekanların, NCAA ve CDC tarafından belirtilen rehberlikten daha katı COVID-19 test protokollerine sahip olabileceği hatırlatıldı. Yetkililer, üye okullara sağlananlara benzer NCAA protokolleri alacaklardır.

Kılavuz ile birlikte geliştirilmiştir. NCAA Tıbbi Danışma Grubu. COVID-19 ve kolej sporları hakkında daha fazla bilgi için adresini ziyaret edin. ncaa.org/covid-19.

Kolej basketbolunun bir sonraki 1. kez şampiyonu olmak için güçlü vakalara sahip 7 program

Bu okullar şimdiye kadar hiçbir erkek basketbol ulusal şampiyonluğu kazanmadı.

DAHA FAZLA OKU

1977’den 2021’e kadar 34 NCAA turnuvasını heyecanla izleyin

İşte March Madness tarihindeki 34 buzzer çırpıcıyı anmak için tek adresiniz.

DAHA FAZLA OKU

Bu erkek basketbol programları, tohumlarına göre March Madness’ta en yüksek performansı gösteriyor

Bu okulların NCAA turnuvası, beklentileri en çok aşan toplamları kazandı.

DAHA FAZLA OKU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Man Utd, Chelsea’nin eski patronunu atamak mı istiyor?
Next post Leylah Fernandez schrammt nur knapp an Niederlage vorbei · tenisnet.com