Rafael Nadal ve Novak Djokovic

rafael nadal ve Novak Djokovic Tennisjahr 2022’de büyük bir hakimiyete sahip olan büyük bir tenisçi var.

von Nikolaus Fink

zuletzt ayı beitet: 21.11.2022, 19:24 Uhr

Saison gut lachen'de Hatten: Rafael Nadal ve Novak Djokovic

© Getty Images

Saison gut lachen’de Hatten: Rafael Nadal ve Novak Djokovic

Und plötzlich waren es nur noch zwei: Roger Federer’in Rücktritt’i ve diğer tenisçilerin tenis figürlerinden en iyileri Drittel übrig. Rafael Nadal ve Novak Djokovic, Nesil Nesli’nin gece gündüz mücadele etmesini durdurdu. Was we was auch in der abgelaufenen Saison einmal mehr zeigte.

Nadal, Melbourne ve Paris’te Halbjahr’ı ilk kez kazandı ve Djokovic, Wimbledon’da Triumph ile zafere ulaştı. New York’ta ABD Açık’tan en çok tercih edilenlerden biri oldu. Aus bekannten Gründen durfte der 35-Jährige allerdings in die USA einreisen. Carlos Alcaraz, Gunst der Stunde’da öldü.

Alcaraz nutzt Djokovis Abwesenheit

Alcaraz savaşları, dünya çapındaki dünya listelerinde yer alan bir oyun oyunudur. Keine Frage: İlk 19 yaşındaki Spanier, Sezonun en iyi tenis oyunlarından biri olan ilk 19 yaşındaydı. Sırbistan’dan bir kommt aus. Ve Novak Djokovic’i öldürdü. Bu, Beweis’e kadar uzanan ATP Finalleri’ndeki Sieg ile 21 maçlık Grand-Slam-Sieger maçı.

Man darf gespannt sein, ob der nachfolgenden Generation im kommenden Jahr die endgültige Wachablöse gelingen wird. Zweifel sind durchaus angebracht. Aber Immerhin: Auf Masters-1000-Ebene ist die Dominanz von Nadal und Djokovic, daha fazla işe yaramadı, bu yüzden auch schon. 2022, Rom’da (Djokovic) ve Altstars’ta bir einen der nur jener’de çok sayıda isim yazdı.

Haberler Verpasse!

Aktiviere die Benachrichtiggungen:

Federer Roger
Nadal Rafael
Djokoviç Novak
carlos alcaraz

von Nikolaus Fink

montaj
21.11.2022, 20:00 Saat

zuletzt ayı beitet: 21.11.2022, 19:24 Uhr

Haberler Verpasse!

Aktiviere die Benachrichtiggungen:

Federer Roger
Nadal Rafael
Djokoviç Novak
carlos alcaraz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Texas, Michigan State ve Virginia, Power 36 erkekler basketbol sıralamasında ilk 10’a girdi
Next post Neden İngiltere ve Tottenham, uzun vadeli bir sorunun ortasında Harry Kane ayak bileği yaralanması konusunda büyük endişe duyuyor?