Roland Garros: Alexander Zverev, Unfallort’tan zurück

Alexander Zverev Philippe Chatrier Mahkemesi’nde Fransa Açık ilk maçlarından biri, Vorjahr’da Knöchelverletzung’u en iyi şekilde kullananlardan biri.

von SID

zuletzt ayı beitet: 01.06.2023, 10:04 Uhr

Alexander Zverev 2022, Philippe-Chatrier Mahkemesinde

© Getty Images

Alexander Zverev 2022, Philippe-Chatrier Mahkemesinde

Franzosen Gael Monfils, Gece Oturumunda (20.15 Uhr/Eurosport tarihinde) Donnerstag Tenis-Olimpiyatları maçının Zweitrundenmatch’ini Anlage Stadion’da Verdi.

Mahkeme, Sandplatz-König Rafael Nadal schwer am Knöchel verletzt’de Fransa Açık Halbfinale’de Fähigkeiten’deki Fähigkeiten oyunlarının en iyilerinden biri olan vegangenen Zverev’den nefret ediyor. Bu, Hamburger’in Topform’un içine daldırılmadan geçen bir sezonda olduğu gibi, bir duraklama süresidir.

Zverev kennt seinen Gegner gut

Yavaşlatılmış Alex Molcan’ın Zweitrundengegner’ı gördü ve Zverev’in uzun bir geçmişe sahip olmasını sağladı. “13 Yaşında, Avrupa’da Yeni Yılların Gençliğiyle Döndüğünü Bilmek”, Alman Dinleme Grubu-86’dan Alman Numaraları eins vor der.

Das letzte Aufeinandertreffen zwischen den beiden 1997 geborenen Profis ist allerdings chon viele Jahre onu. “Ich glaube, das war 2011. Seitdem haben sich bestimmt ein paar Sachen verändert”, sagte Zverev. Auf der Profitour, 26 Ocak’ta Hamburger’de ve Kontraenten’de Maçın En İyisi Olabilir.

Molcan ist gewarnt

Bu, Lloyd Harris ve Zverev’in de dahil olduğu bir oyun partisi olarak “çok sayıda maç” oldu. Südafrikaner, Menge Mühe tarafından kuşatılmış olan üç Sätzen’de Dienstag’dan nefret ediyor. “Ich hoffe, dass ich da einen besseren Rhythmus haben werde und auch ein besseres Match gamen cann”, yani Zverev.

Auch Molcan, Partiyi daha iyi hale getirdi. “Zverev war immer einer der besten Junioren der Welt”, sagte er. “Dann war er der besten Spieler der Welt – bis zu seiner Verletzung. Aber er er findet lingsam seinen Rhythmus and ist noch it mehr sehr gefährlich.”

Roland Garros’ta Hier das Einzel-Tableau

Haberler Verpasse!

Aktiviere die Benachrichtiggungen:

Zverev Alexander

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Hırvat genç Ljubo Puljic, Bayern Münih’te
Next post Xavi, Arsenal’in Barcelona duruşuyla büyük destek sağladığı için Joao Cancelo transfer kararı verdi