Canlı Wimbledon Finali: Novak Djokovic, Satz 1’i Carlos Alcaraz’a kaptırdı

Wimbledon-Titelverteidiger Novak Djokovic (ATP-Nr. 2) Endspiel auf’ta trifft carlos alcaraz (ATP-Nr. 1) – Sky / WOW için TV ve Livestream’de 15 saat canlı yayın – ve Liveticker bei uns!

von Florian Goosmann

zuletzt ayı beitet: 16.07.2023, 15:44 Uhr

Novak Djokovic, Carlos Alcaraz

© Getty Images

Novak Djokovic, Carlos Alcaraz

Traumendspiel steht: Die Nummer 1 der Welt, Carlos Alcaraz, trifft auf den besten Spieler aller Zeiten, Novak Djokovic!https://www.tennisnet.com/

Djokovic, Roger Federer’in en iyi isimlerinden biri olarak kabul edildi, Wimbledon kuşatması altındaydı. Ve 24 Grand-Slam-Erfolge maçı. Ach ja: Um die Nummer 1 der Welt es auch. Beste’nin yardımcısı ve yardımcısı Siegt Djokovic; Alcaraz, Spitzenpozisyonuna hakimdir.

Spieler, Halbfinals’i en iyi şekilde durdurdu ve aşağıdakileri yaptı: Djokovic, Jannik Sinner am Ende mit 6:3, 6:3 ve 7:6; Alcaraz, Daniil Medvedev’in 6:3, 6:3, 6:3 ile oynadığını gösteriyor.

“Es ist wohl das am meisten erwartete Endspiel seit Beginn des Turniers, von allen. Von Alcaraz, von mir”, yani Djokovic. Dass Alcaraz auch auf Rasen, böylece durchstartet, sei kaum erwartbar gewesen. “Sein Spiel ist hauptsächlich für for Sand ausgelegt or or or langsame Hartplätze. Aber er passt sich unglaublich erfolgreich and alle Beläge an”, lobte der Djoker.

Djokovic veya Alcaraz: Wer hat wer hat gewonnen?

Doğrudan Vergleich zwischen Djokovic ve Alcaraz steht es 1:1. Erst zwei Begegnungen zwischen den beiden gab es. 2022 Madrid’de Alcaraz mit 6:7 (5), 7:5, 7:6 (5), bei den Fransa Açık 2023’te Djokovic mit 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 – wobei Alcaraz Krämpfen’de tehlikeli bir savaş olan Durchgangs’ın başlangıcı.

Auch aufgrund der hohen Anspannung, eine Sache der Erfahrung. Bu, Wimbledon finalinin en önemli anlarından biridir.

Wenngleich das schwierig wird: Schon mehrfach hatte Alcaraz betont, genau davon geträumt zu haben als Kind.

Alcaraz’ı Djokovic’e emanet ettiniz mi?

Wimbedon finali, Carlos Alcaraz ve Novak Djokovic’in 15 yaşında olduğu bir maçtı. Sky / WOW, TV’de ve Canlı Yayın aracılığıyla yayınlanır. Ve daha fazlası için Liveticker’a sahibiz!

Haberler Verpasse!

Aktiviere die Benachrichtiggungen:

Djokoviç Novak
carlos alcaraz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Inter Milan, Folarin Balogun için baskın mı planlıyor?
Next post Victor Osimhen transfer görüşmeleri, Chelsea ve Man United’ın büyük güncelleme almasıyla ortaya çıktı