Chelsea, Raheem Sterling için 21,4 milyon sterlinlik teklif yaptı

Haberler » Premier Lig haberleri » Chelsea haberleri

Raheem Sterling haberleri

Chelsea, Sterling için düşük teklif verdi


Chelsea’nin Manchester City yıldızı için 21,4 milyon sterlinlik bir açılış teklifi ve eklentiler yaptığı bildiriliyor. Raheem Sterlini.

Chelsea’nin Manchester City yıldızı için 21,4 milyon sterlinlik bir açılış teklifi ve eklentiler yaptığı bildiriliyor. Raheem Sterlini.

İngiltere milli forması Cityzens için bir dayanak noktası oldu, ancak oyun süresi son birkaç sezonda azaldı.

Önümüzdeki yaz sözleşmesi sona eriyor ve devam etmeye hazır ve Fabrizio Romano Chelsea’den resmi bir teklifi onayladı.

Blues şaşırtıcı bir şekilde 27 yaşındaki oyuncu için Cityzens tarafından hemen reddedilen 21.4 milyon sterlinlik bir açılış teklifi ve eklentiler yaptı.

Batı Londra devleri, eski Liverpool adamı için yeni bir girişimde bulunmaya hazırlanıyor, ancak tekliflerini önemli ölçüde yükseltmeleri gerekebilir.

Hüküm süren İngiliz şampiyonları, kanat oyuncusuna çok değer veriyor ve devam eden transfer döneminde satışını onaylamak için en az 50 milyon sterlin istiyor.

Arsenal de geçmişte onunla bağlantılıydı, ancak şu anda Manchester City takım arkadaşları için bir hamleye öncelik veriyorlar. Cebrail İsa.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Mikel Arteta’nın Nicolas Pepe’nin büyük Arsenal sorununu çözmek için 131,2 milyon sterlinlik üçlü yaz transfer planı – Tom Canton
Next post Alexander Erler ve Lucas Miedler, Viertelfinale’de! · tenisnet.com